Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van rá esély, hogy a BORUTO...

Van rá esély, hogy a BORUTO NARUTO NEXT GENERATIONS törlik?

Figyelt kérdés
Azért kérdeztem mivel sok külföldi oldalon egyre rosszabb értékeléseket adnak, ráadásul úgy tűnik mintha lefele csúszna a lejtőn.

2022. máj. 21. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem. Remélem. Én még terveztem megnézni. Ugye neem :'(
2022. máj. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van rá, de egyelőre szerintem hoz annyit hogy megtartsák. Abban viszont igazad van hogy nem nagyon szeretik a régi nézők, tehát hacsak nem húznak olyat, amivel újakat csábítanak be le lesz állítva.
2022. máj. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. máj. 22. 10:40
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
MAL- on 5,85 a pontszáma. Nagyon gyenge.
2022. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem csak ott szinte mindenhol le van pontozva az Anime, ráadásul a Manga eladások se a legjobbak.
2022. máj. 22. 13:37
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj vele, hogy senki nem kérte, senki nem akarta. Ellenben egy "Minato, previous generations" sokkal jobban érdekelt volna MINDENKIT. Sőt, Minato elé is mehetünk bőven, egészen Hashiramáék gyerekkoráig. Onnan szépen Naruto születéséig lehetett volna egy sorozat. Annyi érdekesség van, annyi harc van, amiket nem láttunk sose, hogy elképesztő. Mindenkit érdekelt volna az első háború részletesen, ahogy a második és harmadik is. Gengetsu vs Mu, Tobirama vs Kinkaku and Ginkaku force, prime Hiruzen, stb. Ahogy a fiatal Sanninok is érdekesek lennének, Sakumo is. Áh, csak fájdítom a szívem, hogy ez az überfaszaság helyett, amire mindenki kíváncsi lett volna, kaptunk egy hulladék Borutót istenekkel meg ilyen BS-ekkel. Szörnyű. Tragédia.
2022. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az tény hogy gyengébb a Boruto, de ne visszafele menjünk már.

A manga sztori véleményem szerint nem rossz, a fillerek pl sokkal gyengébbek.

Amikor manga sztori van az látványosan jobb animációt is kap, pl a baryonos rész, nem úgy mint a mostani epizódok.

Minatoról pl megtudtunk sokmindent, hogy jött össze Kushinaval, miért volt konfliktusa Killer Bee-ékkel stb. Vannak hiányosságok, egy csomó kérdőjel de ugyan ilyen visszajelzése lenne ha róluk lenne szó. Akkor is lenne sok olyan ember akinek nem tetszene, hisz a Narutoról is vegyesek a vélemények.

2022. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én azok közé tartozom akik elismerik, hogy a Naruto sorozatnak igen is vannak hibái de én ezekkel együtt is szeretem, viszont ezt a Borutorol nem tudom elmondani egyszerűen fáj látni, ahogy legyengítették az előző generáció szereplőit és hülyét csináltak belőlük, ettől fügétlenül nem utálom de nem is szertetem.

Azért egy Jiraiya életét felölelő sorozatot szívesen megnéztem volna főleg, hogy ö a kedvenc karakterem.


Mi a véleményetek arról, hogy kicsinálták Kurama-t?

2022. máj. 22. 19:10
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Az legalább egy értelmes döntés volt. Sokkal jobb lesz azt látni, hogy Naruto tényleg használ technikákat, és nem csak "Kurama, GO" lesz.
2022. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem már a Shippuuden vége felé olyan érzésem volt az új Kurama-mod miatt mintha kezdene DB stílusba átmenni, legyen mérhetetlen pusztítás és kész.
2022. máj. 22. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!