Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Toriyama Akira, a Dragon Ball...

Toriyama Akira, a Dragon Ball írója hallotta a hangüzenetet amit küldtem neki. Akkor most híres vagyok?

Figyelt kérdés
Esküszöm hogy ez történt

#Dragon Ball #hangüzenet #Toriyama Akira #Híres vagyok #Híres lettem
2022. máj. 22. 22:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ahogy az a futár sem lett híres, aki kivitte neki a pizzát.
2022. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok híres, pedig előben, személyesen több híres emberrel is találkoztam és beszélgettem már, akár napokon át is. Teljesen hétköznapi életet élek. Az internet meg ma már eléggé interaktív. Híres emberekkel is lehet kommunikálni, csak lehetőség, vagy éppen türelem kérdése. Amikor neten videón üzennek vissza, az elég egyértelműen jelenti, hogy nem a titkárnője válaszolt az adott email-ekre.


Engem sokal inkább érdekel maga a kommuikáció, mintsem a helyzet különlegessége, hogy ő híres-e, akivel kommunikálok. Nem érdekel a presztízs. Akkor már inkább az illető teljesítményét értékelem, ha valóban van neki.


Ha már animék, youtube-n látni hétköznapi japán kislányokat, akik seiyuu-kkal találkoznak, pl láttam már tini japán lányt, akinek animés csatija van, és felkereste az egyik leghíresebb seiyuu-t, Hanawawa Kanát, aki igent mondott, és együtt csinálta a kislánnyal próbaszinkronizálást a csatijához ideo gyanánt, az egyik leghíresebb animére szinkronizálva, a Steins;Gate-re, Mayushii-t. A kislány utána odállt, és ő is mondta, hogy "tüptürűp, Májusi deeeesz" :) És ott figyelte tőle egy méterre a világhíres Kanazawa-san, még bemutatót is tartott a youtuber kislánynak.


Ezer kilométerekről meg ott az internet. Volt már rá példa, hogy külföldi ismerősöm, aki jól tud japánul, én viszont keveset, az általa japánul megfogalmazott email-t felolvasták nyilvános japán tv műsorban az idol lányok, amit nekik írt. Sajnos híres japánnal még nem találkoztam, de ez ne mgond számomra, mivel nekem bármelyiky npormális ember, vagy normális japán megfelel, beszélgettem már japán férfiakkal, nőkkel élőben néhányszor, angolul. Híresek közül inkább csak magyarokkal élőben.

2022. máj. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy elgépeltem a nevét.

Hanazawa Kana.

[link]

2022. máj. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamilyen fake profilnak dőltél be.


Toriyama mester egy nagyon visszahúzódó, szerény ember. Nincs jelen a közösségi médiában, fénykép is alig készült róla. Szóval nem hinném, neki üzentél.

2022. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam Kokiát élőben , akkor én most híres vagyok?
2022. máj. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!