Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ebben a tekintetben van...

Ebben a tekintetben van hasonló anime, mint a Naruto?

Figyelt kérdés

A főszereplőt az elején mindenki, vagy szinte mindenki utálja. Ő pedig próbálja eltitkolni, hogy emiatt magányos és ez nagyon fáj neki.

Ha nincs shounen, akkor más műfajú anime is jó, de elsősorban olyat keresek.



2022. máj. 23. 16:07
 1/4 LordMcDonnald ***** válasza:
100%
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru, vagy rövidebben az Oregairu. Egy romantikus alkotás, ami amúgy inkább dráma, mint komédia (bár valamilyen oknál fogva MAL-on komédia). Illetve MAL-on nincs demográfia megjelölve, de ha engem kérdezel az Oregairu közelebb áll a Seinen-hez. Leginkább idősebbeknek tudom ajánlani, mert van egy olyan része a szériának amit fiatalok nemigazán érthetnek, de számukra is élvezhető. A főszereplőre tökéletesen ráiilik a leiirás amit adtál, (illetve szerintem a valaha létezett legjobban megiirt romantikus anime főszereplő). Személy szerint én nagyon szeretem, sőt, talán a legjobb a műfajában. 3 évad, évadonként 12 rész.
2022. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnéztem az első részt, és a legelső mondataival sikerült megfognia. És ekkor még nem is láttam az egész részt. Mindenképp végignézem.
2022. máj. 24. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Isshuukan friends:

nem shounen, hanem romnantikus, ami általában shoujo. Gimis sulis. A főszereplő lány mogorvának látszik, mindenkit elutasít, ezért nyilván nem rajonganak érte. Egy fiú mégis kitartó, őt is eleitne elutasítja. Hamar kiderül, hogy a lány viselkedésének oka a memória zavara, a családján és az iskolai leckén kívül mindent és mindekit elfelejt hétfőnként (egy trauma hatására).


Eleinte ilyesmi egy picit egy másik romantikus gimis sulis anime:

Kimi ni Todoke, 2 évada volt már. A lány kissé furán viselkedik és mosolyog, ezért gyakran tévesztik össze egy közismert japán horror szereplővel. Bár őt hamar elkezdi megkedvelni a többség, viszont lesz, amikor a lány wc-ben többen zaklatják például.


Vagy pl az

Ao Haru Ride-ban a fiú depresszióssá válik, furcsa és mogorva -olykor önellentmondó- viselkedéssel, de a lány még mindig szerelmes belé és nem száll le róla, jó értelemben.


Orange: szintén depressziós fiúról szól. A főszereplő lány a jövőbeli önmagától kap egy levelet, így indul. A cél: megmenteni a depsi srácot, akit persze többen eleinte furcsálnak, bár a főszereplők inkább megértik és segítik.


Planetarian - Chiisana Hoshi no Yume:

minisori. A robotnő eleinte bosszantóan hat, aztán kiderül, nem is eszik olyan forrón a kását...

2022. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindegyik jónak hangzik.
2022. máj. 25. 10:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!