Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Más is volt már irtóra szerelm...

Más is volt már irtóra szerelmes egy anime karakterbe? Legyszi csak azok írjanak akik ugyanezt érezték már..

Figyelt kérdés
Ti éreztetek valamiféle féltékenységet, még akkor is ha tudtátok hogy hülyeség és nincs értelme? 😅 Vagy éreztétek azt hogy bar tudjatok hogy nem létezik de mégis beleszerettél mindenébe és nem akarsz mást csak őt akkor is ha tudod hogy nem létezik, és ez amúgy annyira fájdalmas tud lenni 🥺🥺😭😭🤧🤧😩❤️❤️❤️17L

2022. jún. 6. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem még nem volt ilyen de ha szabad megkérdezhetem, hogy te kibe voltál?
2022. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Jah, de nem voltam féltékeny, ugyan úgy tudtam shippelni más karakterekkel is.
2022. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nem én más lányokra vagyok féltékeny, pedig nem kene mert nincs jogom kisajátítani, mert egyrészt a mangakáé másrészt meg milliók imádják, és nevetséges de akkor is ezt érzem 😅😅 És amúgy rosszul fogalmaztam még most is szerelmes vagyok belé.
2022. jún. 6. 20:36
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként Isaac Fosterről és Levi Ackermanrol beszélek. Levi külsőre annyira nem jön be, ami fura mert mindenkinek bejön 🤣 inkább a személyisége és maga az ember ami miatt szeretem és beleszerettem.
2022. jún. 6. 20:39
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Jól láttam amit írtál? Arról az Isaac Forsteről van szó aki a Angeles of Death ba van?


Nekem is van egy hasonló érzésem. Nem az hogy irtóra szerelmes vagyok belé hanem nem szeretem ha sokan kedvelik ugyan ezt a karaktert.

Nekem Pl Ishigami Senku meg Kusuo Saiki

2022. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igeen róla 😅❤️🔪🔪 Ugye hogy elég kellemetlen érzés? Pedig tényleg semmi értelme így érezni de akkor is féltékeny vagyok 😩🤧🔪🔪
2022. jún. 7. 08:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kevered a rajongás a szerelemmel. Ennyi a sztori. Életkori sajátosság az "elérhetetlen szerelem": és tök mindegy hogy egy sztárba vagy beleesve, vagy egy kitalált karakterbe. Szóval fura az nem vagy, csak fogalmad sincs milyen igazából szerelmesnek lenni.
2022. jún. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Felhasználom a kedvenc anime karaktereimet, ha magányos vagy szingli vagyok.


Btw Foster tényleg nem rossz.

2022. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt, ifjú zsenge koromban, bár nem anime, de az X-Mem Evolution-ból oda meg vissza voltam Vadócért:

[link]


Ez valamikor 2004-2005 körül volt, minden nap alig vártam, hogy a Cartoon Network-on 19 órakor elinduljon a Toonami blokk, ott adták. 16-17 éves voltam akkor.


Oszt' kinőttem.

2022. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, életkori sajátosság tinilányoknál. Régen regények szereplőibe voltak szerelmesek a lányok, a kitalált karakterek nem változtak csak a formátuma. Én is voltam így, aztán felnőttem. :)
2022. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!