Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » One Piece-t hogy nézzem?...

One Piece-t hogy nézzem? Állítólag a fele olyan amit nem is kéne megnézni mert felesleges, de nem tudom hogy van. Valaki?

Figyelt kérdés

2022. júl. 3. 23:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%

A hosszú animékben sok a töltelék rész.

A "filler."

Ezekben általában mellék karakterek vannak, a főstoryhoz nem sokat adnak hozzá.

De Szerintem, ha úgy állnál neki, megnézni, hogy kihagyod ezeket akkor, inkább ne nézd meg.

Na meg sok aranyos mellék karakterről maradnál le persze.

2022. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem végig láttam a one piece-t és azt kell mondanom, hogy a helyedben nem hagynám ki még az égi szigetes részeket sem mert van pár olyan dolog ami később nagyon szerepet kap. (pl sanji epic jelenete vagy a mostani legújabb részek egyikében szerepelt amikor villám támadást használtak luffyn)

Nincs olyan rész az animében ami felesleges lenne mindegyik építi és úgy rajzolódik ki a teljes sztori.

És igen, arc-ok hosszúak de az elejétől a végéig érdemes nézni, hidd el.

És azért is olyan hosszúak az arc-ok mert rendesen mindent bemutat még a mellékszereplőket is és rendes, epic harcok vannak.


az elején én is nehézkesen néztem de miután elkezdtem nem tudtam leállni és végül a 912.résznél tartok csak nem nézem tovább mert akkor utolérném az animét és nem akarok 1 hetet várni mindig új részre xd


szóval kérdésedre a válasz hogy nem felesleges, és ha kihagyod az egész animét nem fogod érteni de ha kihagyod akkor inkább hagyd az animét.. de szerintem nagyon megéri végig nézni


ijj bocsi hogy sokat írtam, remélem érted majd a lényegét xd

2022. júl. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

One piece nem véletlen az egyik legsikeresebb manga és anime, mert lenyűgöző története és karakterei vannak. A világépítése meg zseniális.

Aki olyat mond, hogy a felét nem is kéne megnézni az valszeg sokat nem látott/olvasott belőle.

Természetesen minden hosszabb animesorozatnak vannak fillerei amiket kilehet hagyni, de ez is csak 93 rész a jelenlegi 1024-ből.(vagyis 9%)

2022. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%
Hát, én láttam belőle néhány részt, de utána passzoltam, mert nem jött be. De majd egy One Piece rajongó leírja, hogyan kell azt rendesen nézni.
2022. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

one piece abból a szempontból különbözik, hogy itt nem tudod átugrani simán, max az elején levő ismétlést


mivel a mangában levő dolgot elnyújtják, kibővítik (harcok)

vagy épp valami totál unalmas dolgot nyújtanak x részen, percen keresztül


alig van filler epizódja, de azok még nem is rosszak annyira

2022. júl. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Sokan tényleg kihagynak teljes történetszálakat azzal, hogy nem lényegesek. Ezt a módszert én nem ajánlanám. A könnyedebb, elsőre lényegtelennek tűnő történetszálakban is rengeteg olyan információ van, ami később fontos lesz, nem fogod érteni nélküle a történetet. Ha mindenáron ki akarsz hagyni részeket, akkor csak a tényleges fillereket hagyd ki, ezekről rengeteg lista van neten. Viszont más hasonló animékhez viszonyítva kevés ilyen van, ez nem fogja lerövidíteni lényegesen.

Van egy másik lehetőség is: van az animének egy rajongók által megvágott verziója is One Pace néven, amiben minden olyan részt, jelenetet kivágtak, ami a mangában nem szerepel. Előnye, hogy tényleg jelentősen lerövidíti az animét úgy, hogy közben nem hagynak ki lényeges részeket. Hátránya, hogy a vágás minősége erősen változó, a korábban elkészített részek még nem sikerültek valami jól, illetve nincs is még teljesen kész. Illetve kiszedtek sok igazán jól sikerült pluszjelenetet is, amiket szerintem kár kihagyni annak ellenére, hogy nem szerepel a mangában.

2022. júl. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

5# néhány rész után passzotlad az igen..

Tudom te a 10-12 részes animékhez vagy szokva , ott ha még nézel 5 részt az tényleg sokat elmond róla, de egy 1000 rész feletti animénél legalább 100 részt illik megnézni, hogy elkezdd érteni. Ez a pár rész után passzolom inkább téged minősit.

2022. júl. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%

#8


Nézd, én végignéztem a Dragon Ball Z-t (nem is egyszer), ami 291 részból áll. Szóval nem mondhatod, hogy teljesen megvetem ezeket a hosszú animéket. Az említett animét egyébként most újranézem, de a Majin Buu saga előtt tartok egy kis szünetet. Mert most már tényleg el vagyok szokva ezektől a baromi hosszú animéktől. Maradva a Dragon Ball példánál a Kai nekem jobban tetszik, mint a Z, mert előbbiből ki vannak vágva a fillerek, és gyorsabban pörög a történet.


A One Piece amúgy nem olyan nézhetetlen anime, szóval megértem, ha sok rajongója van. Arra emlékszem, hogy azokat a részeket néztem, amikor Sanji-t házasságra akarták kényszeríteni. Illetve volt egy Luffy vs. Sanji harc is.


Mivel félbehagytam az animét, így sosem tudtam meg, hogy Sanji házasodott-e vagy sem. Lehet, azt még talán bepótolom valamikor. De az elejétől sosem kezdeném el nézni, mert annyira nem fogott meg a világa, hogy 1000 részt megnézzek... Azt az időt, amit az epizódok végignézésével töltenék, másra használom fel. Én azt gondolom, egy igazán jó anime már az elején megfog, sajnos az One Piece-nél nem éreztem ezt.


A karakterek viszont megmaradtak az emlékezetemben, különösen Nami, aki talán az egyik legjobb anime csaj.


#5 voltam

2022. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
mint írtam a 100. rész körül indul be. Az első 30-40 részt én is nehezen néztem végig, de mondták sokan hogy az mé csak az alapozás. és igaz lett. ez egy lassabb történet, ahogy a neve is muatatja. De minden mindennel összefügg benne.
2022. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
ja és végig néztem minden részét, kb 10 év alatt.
2022. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!