Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Avatár az utolsó léghajlító...

Az Avatár az utolsó léghajlítónak a 3 évad után milyen folytatása van? Esetleg jön most valamilyen film a sorozattal kapcsolatban a várhatóan elég rossz netflixes adaptáción kívül?

Figyelt kérdés

A Korra legendáját természetesen ismerem, de az előtt is volt valami, nem? Sehol nem találom sorban leírva a folytató/kiegészítő történeteket. Az észak és délt elkezdtem olvasni, de abbahagytam, mert lehet, hogy van valami még előtte, úgy tudom, hogy nem csak egy képregényt írtak hozzá, csak a többiről nem tudok semmit.


És ha most jön még valaamilyen kiegészítés az hol és mikor lesz elérhető?



2022. júl. 5. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi féle kiegészítés, az Avatár az utolsó léghajlító 3 évados, ezen kívül a Korra legendája volt utána ami 4 évados volt - tudtommal van belőle képregény amit nem olvastam, viszont a képregény folytatja illetve + történeket mesél el.


Volt belőle 2010-ben egy élőszereplős adaptáció, ami a mesét - Avatár az utolsó léghajlító -t dolgozta volna fel, de megbukott a film, nem volt elég bevétele, hogy folytassák, így ez kuka


Jelenleg a Netflix pár éve kezdett el egy élőszereplős sorozatot ami szintén a Avatár az utolsó léghajlító mese alapján menne, itt az eredeti "Avatár az utolsó léghajlító" két producere is dolgozott ezen a sorozaton, viszont a két producer és a netflix nem tudott megállapodni, azaz nézeteltérésük volt a sztori miatt (mert gondolom nem egy az egyben akarja adaptálni a netflix) ezért végül a két producer kiszállt a sorozatból, viszont a netflix ugyan úgy folytatja a sorozat készítését, de dátum nincs még, 2023-t tippeltek rá.

2022. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért sajnálom, hogy jincs más folytatása:(
2022. júl. 5. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Képregények folytatják a sztorit, asszem 7 trilógia van hozzá pluszba.
2022. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom tudsz-e angolul, de ezek a képregények vannak:

[link]

Magyarul nehéz megtalálni őket, de remélem ez segít.

Az ígéret (The promise) nem sokkal a 3. évad után veszi fel a fonalat.

2022. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!!!
2022. júl. 7. 13:27
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


Tehét jól értem, hogy ez a könyv mindent tartalmaz ami az Aang és a Korra között jött ki?

2022. júl. 7. 13:38
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van egy magyarul is

2022. júl. 7. 13:46
 8/9 anonim ***** válasza:
7 Ja, de ez csak egy képregény - magyarra asszem ezt az egyet fordították le, meg a Korrából valamelyiket... a többség csak angolul található meg.
2022. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Regények is vannak, de az nem folytatás, hanem előzmény. Készült hozzá nagyon jó minőségű magyar rajongói fordítás is.


[link]

2022. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!