Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Cosplayeztél már valaha?

Cosplayeztél már valaha?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ki/mi voltál? 😁

#anime #manga #cosplay #beöltözés #geek, kocka, gamer
2022. aug. 4. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Óvodás farsang? Voltam már kenguru, vámpír, de még szőlőgerezd is :P
2022. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam...
2022. aug. 5. 00:05
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
Tudom... Arra gondoltál, amikor felnőtt emberek csinálják ugyanezt, japán rajzfilmfiguráknak öltözve... Kisiklott a világ.
2022. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nézd, ha neked ez nem tetszik, nem kell nézni és nem kell reagálni az ilyen kérdésekre. Vagy a te esetedben a releváns válasz annyi lett volna: "Nem és nem is szeretnék." Pont és menni tovább. Nem értem, miért kell rögtön degradálni...
2022. aug. 5. 00:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Rendezvényen nem, csak saját magam próbálgattam cosplay képeket csinálni, hogy olyasmi öltözéket veszek fel, meg a hajam olyanra lövöm be, mint a karakternek.


Voltam Yagami Light (Death Note) illetve egy videojáték karakter, Leon S. Kennedy (Resisent Evil 4)


Mivel hosszúkás, tépett barna hajam van, és fiatalos arcom, jól tudom cosplayelni mindkettőt.


Amúgy kellékeim is vannak: van olyasmi kabátom, mint Leonnak, meg egy eredeti Deat Note Cosplay fizetem. Light-hoz már csak nyakkendő, meg fehér ing kellett, olyanom meg van.

2022. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
*füzetem
2022. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#3


Most ha úgy vesszük, a 2009-es élőszereplős Dragon Ball film is cosplay volt alapvetően.


Annyi különbséggel, hogy a színészek nem jelmezben voltak, hanem próbálták a ruhatárukat valóságossá tenni, tehát igyekeztek kerülni azt, hogy egy anime fesztivál szereplőinek lássák őket.


De annak a színésznek, aki Gokut játszotta, tök jól megcsinálták a haját, meg a narancssárga felső is előkerült. Semmi baj nem volt ezzel, büszke lehet magára, hogy megkapta egy japán rajzfilmfigura szerepét.


:-)


#5 voltam.

2022. aug. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

#3

Amúgy ja, abszolút az a legnagyobb baj a világgal, hogy felnőtt emberek jelmezt vesznek fel alkalomadtán. 😀

2022. aug. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Rendezvényeken rendszeresen, illetve amikor a covid miatt elmaradtak, akkor itthon is. Mivel MondoConra többet már nem tervezek menni, elkezdtem gondolkodni a stúdiófotózásokon is, illetve a külföldi conokon.

Több cp-m is volt már, mostanában pedig Lumine-t viszem mindenhova a Genshin Impactből. Főleg a barátaimmal szeretek együtt cosplayezni, az conokon is sokkal látványosabb tud lenni.

2022. aug. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
81%
Nem. Engem nem vonz.
2022. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!