Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » MondoCon-on ilyet szokás?...

MondoCon-on ilyet szokás? Mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a MondoCon rendezvényen mennyire gyakori, és/vagy elfogadott, ha egy fiú cosplayektől függetlenül egyszerűen lánynak öltözve megy ki az eseményre? Találkoztatok már ilyennel? Szokás ilyet csinálni conon, vagy inkább nem?

2022. aug. 7. 01:12
 1/7 anonim válasza:
86%
Figyi manapság senkit nem érdekel olyan szinten, hogy megrökönyödne ezen. Nyugodtan légy az ami szeretnél lenni. Ez erről szól. Hajrá.
2022. aug. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tevenyereggyarto ***** válasza:
69%
Ez mennyivel kellene meghökkentőbb legyen mint amikor valaki cosplay-ezik mondjuk egy emberdaráló démont/ titánt/ egyéb szörnyet/ sorozatgyilkost stb? Szerintem egy olyannak beöltözni meghökkentőbb kellene legyen. De az sem az, érthető okokból. Akkor meg simán az ellenkező nemnek beöltözni meg miért lenne fura? Nem hinném ,hogy nagyot néznének emiatt. Meg ráfoghatod így is ,hogy valakinek beöltöztél, mondjuk Chihiro-nak a Danganronpa-ból :D
2022. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Csak lányruhába, nem karakternek öltözve? Szokatlan. Nem mintha zavarna, de nem traveszti műsor van ott.
2022. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Idén láttam pár miniszoknyás fiút, és nem gladiátornak öltöztek.

Egyébként erre az eseményre előszeretettel jönnek ki LGBTQ+ zászlókba burkolózva is, mindenki elfogadó és nyitott, szóval amíg nem követsz el közszeméremsértést, semmi nem számít furának.

2022. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem gyakori de ott nem is vetnének meg érte mert ott mindenki elfogadó és sokan mászkálnak szivárványos zászlókkal, de azért a 3 asnak igaza van. Ez még mindig egy anime és gamer rendezvény és így is ezeken túl már nagyon sokmindenre ágazott szét a Con, ez nem transzvesztita műsor és nem lmbtq rendezvény, én melegként mondom, hogy nem szívesen látnám a Cont még erre is szétágazva. Erre is megvannak a kifejezett helyek klubbok, menjenek oda akik ezt szeretik.
2022. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam pl. playboy nyuszis cosplayben fiút.

(Ilyen ruhában: [link]


Szóval sztem nem lenne furcsa.

2022. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!:)
2022. aug. 8. 01:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!