Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » ONE PIECE!!! Shanks miért...

ONE PIECE!!! Shanks miért változott meg ennyire?

Figyelt kérdés

Még csak az elején tartok az animének, ezért nem látom át teljesen a dolgokat. Viszont rengeteg spoilerrel összefutottam és azt látom, hogy Shankst teljesen megváltoztatták. Az elején boldog volt, egy élettel teli ember... Jelenleg viszont úgy érzem, hogy nem boldog. Nem örül Luffy sikerének... Talán?


Írjátok le a véleményeket, és ha valamit férre értettem, akkor kérlek javítsatok ki.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. szept. 8. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Még csak teóriák vannak hogy "shanks mindent eltervezett" stb

Viszont ezek csak rajongók által született teóriák még nem ismerjük a szemelyt majd a Red be a szenélyes véleményem szerint többet megtudunk róla de a filmek nem érdemlegesek az animéhez szóval ezt is elvetném viszont ODA most elő fog állni minden rejtett dologgal a D. Népéről laugtale ről stb stb tehát nem kell sok hogy minden kitudódjon 5 év és zárja a dolgokat de vissza térve semmi nem derült ki még shanksról semmit nemtudunk róla

2022. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hol tartasz? Csak hogy tudjuk, hogy mi ez a megváltozás, mert szerintem ilyen nem volt még, amire ezt lehetne alapozni. Minden crew esetében ott van az a kettősség, hogy tudnak vidámak/játékosak lenni, de tudnak komolyak és ijesztőek lenni.

Shanks az elején nyilván lehet vidám, mivel kb. semmi veszély nincs. Nincs aki versenyezni tudna vele East Blue-n, viszont a New World teljesen más tészta.

2022. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A 115. résznél járok még csak... 😅
2022. szept. 10. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!