Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » One Piece-t ajánlod?

One Piece-t ajánlod?

Figyelt kérdés
a One Piece animét ajánljátok? 1000+ részhez hozzá kezdeni elég necces, de stílusba és történetbe megéri szerintetek, jó anime? vígjáték/dráma/akció/történet szempontot nézve kielégítő számotokra?

2022. okt. 4. 14:21
 1/8 A kérdező kommentje:
az animére nem a mangára gondoltam, félre értés ne legyen!
2022. okt. 4. 14:21
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megéri. Ezt sosem értettem, miért riasztó a magas epizódszám. Ha nem tetszik, úgyse nézed végig, függetlenül attól, hogy hány részes (ezt a műfajt hosszabb animéket jellemzik, nyilván egy 12 részes slice of life esetében lehet, hogy befejezed). Ha meg tetszik, akkor ez csak jóhír, hogy sokáig van mit nézni. Szerintem minden általad felsorolt szempontnak eleget tesz, és (nem csak) műfajon belül kiemelkedő.
2022. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Rohadt jó, kár, hogy nem tudom elfelejteni, hogy újra megnézzem.
2022. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha van az embernek ideje, akkor mindenképp érdemes, mivel nem sok író van, aki felér Oda szintjére.


#2

Mert vannak, akik végignézik, akkor is ha nem tetszik nekik, mivel nem akarják drop-olni.

2022. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Erősen ajánlott
2022. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én láttam már vagy minimum 150 animét de ez erősen a top 1. én is régen úgy gondoltam hogy nem nézem mert hosszú de elkezdtem és amint beindult letenni sem tudtam. egy mestermű az az anime minden van benne. legjobb anime, csak ajánlani tudom, és ha belekezdesz akkor mondom hogy ne hagyd ki a skypia részeket mert fontos részek vannak benne. csak azért mondom mert sokan kihagyják.

most megálltam a 912.résznél amikor még nem indult be nagyon a wano arc mert nagyon hamar utolérném az animét és nem tudnám kibírni, hogy csak hetente 1 rész van.szóval teljes szívvel ajánlom neked, hogy megnézd és garantálom hogy imádni fogod.

2022. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ^^
2022. okt. 4. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!