Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleachben mi a képessége...

Bleachben mi a képessége Jugramnak?

Figyelt kérdés

Ugye van a Jugram Haschwald aki a legerősebb sternritter tag, aki még Gerald és Lillie Baronal is erősebb sokkal. Szóval Jugramnak mi a képessége konkrétan? Mert nem nagyon értettem. Valaki elmagyarázná gyakorlatiasan is?

Illetve Jugram tényleg legyőzte volna Ulquiorrat?



2022. okt. 27. 03:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A "Balance" lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy manipulálja a szerencse és a szerencsétlenség metafizikai fogalmait. Lényegében Jugram képes kiosztani „jó dolgokat/jó eseményeket” és „rossz dolgokat/rossz eseményeket”, de a határa annak, hogy mit tehet és mit nem, ismeretlen.


Pl.: Ichigonak szerencséje van, hogy elég erővel eltalálja Jugram kardját ahhoz, hogy eltörje azt, ezért Jugram "átruházza" a balszerencséjét Ichigo-ra, így neki törik el a kardja.


Ami pedig Ulqiorra-t illeti, Jugram legyőzte a nála akkor már erősebb Ichigit is, úgyhogy nem igazán látom hogy mit tudna tenni ellene, és a hax képessége ellen Ulqiorra.

2022. okt. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni miért felhasználót írtam használó helyett, de most már mind1. :/
2022. okt. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen!:)

Értem.

Akkor Ulquiorranak nem sok eselye lenne

2022. okt. 27. 12:54
 4/20 A kérdező kommentje:
Akkor As Nodt meg a gyengébb Quincyk nem győznék le Ulquiorrat?
2022. okt. 27. 12:55
 5/20 anonim ***** válasza:

A legerősebbek legyőznék. Askin, Pernida, Lille, Gerard, Jugram, Uryu, Gremmy, Bazz-B, Quilge, As Nodt ellen szerintem veszítene.


A többiek ellen azért lenne esélye.

2022. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Dehat bazz-b nem is eros annyira, meg quigle sem. Az Allon is szetgyepalta, akkor egy ulquiorra 2. Resurrectionban mit muvelne vele? Szerintem csak Jugram,Lillie,Gerard gyozne le, nem?
2022. okt. 27. 16:37
 7/20 A kérdező kommentje:
Gremmyt meg Zaraki is legyozte sima Shikai-al. Ulquiorra meg a legerosebb Arrancar mindkozul.
2022. okt. 27. 16:38
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez az a Zaraki aki Shikai nélkül megölte Unohana-t, aki akárhogy megölné Ulquiorra-t. Gremmy ellen esélye se lenne.


Bazz-b majdnem megölte Toshirot, és egyszerre közdött RG Shikai Renjivel +Shikai Rukiaval, illetve nem halt bele Yama Shikai-ba, ami tekintettel arra hogy Aizen is tartott tőle elég nagy szó. Szerintem Bazz-b nyerne.


Quilge szó szerint letépheti a reishit (amiből a Hollow-k vannak) Ulquiorra-ról, és egész sokáig party-ban volt Fullbring Bankai Ichigoval, aki szerintem hazavágná az Espada-t. Itt meggyőzhető vagyok.


Bármilyen hülyeség is volt, Askin Gift Bath-je padlóra borította TS Ichigot és Orihimét. És túlélte Yoruichi legerősebb Shunkóját, + immunitást szerzett a reiatsujával szemben. Ulquiorra reiatsuja elég gyorsan elveszíti hatékonyságát, és Askin mérgezővé teszi Ulquiorra vérét, reishijét és levegőjét. Ez szerintem egyértelműen Askiné.


Pernida gyorsabb, mint Yoruichi, aki Shinigami Aizen szint, és remek haxja van, és nem látom, hogy Lanza vagy a regenerációja mennyire lesz hatékony a Quincy ellen.


As Nodt: Itt talán tényleg Ulquiorra nyer, nincs félelme tehát Tatarforas hax hatástalan lenne Ulquiorra ellen, egy fizikai küzdelemben Segunda Etapa elpusztíthatja As Nodt-ot. (Mondjuk elfogult vagyok As Nodt-al, mert szerintem ő néz ki a legjobban a Sternritter-ek közül)

2022. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Na azért ne vedd egy kalap alá Aizennel Yoruichit, vagy Pernidát.

Aizen egyedül halalistenként levágott 8 Kapitányt 1v 8ban Egy hajszála sem görbült. Meg sem eröltette magát.

Yoruichinek szerinted lenne esélye Aizennel szemben? 1v1-ben? Aizent ne vegyük ide mert ő teljesen más szint sima halalistenként is.

Hogy ugy fogalmazzak, sima halalistenkent is a mostani fullbringes ichigo kardjat is egy kezzel fogna meg.

2022. okt. 27. 22:19
 10/20 anonim ***** válasza:

Itt csak a sebbességére gondoltam. Yoruichi gyorsabb mint halálisten Aizen, és Aizen ugye simán szétszedné az Espadakat. Ez pedig elég jó feat hogy belőljük vele Pernida gyorsaságát, ami Ulquiorra egyik legnagyobb fegyvere.


Természetesen bármelyik Aizen megölné Yoruichi-t 1v1-ben.

2022. okt. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!