Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem elég gyenge...

Csak szerintem elég gyenge eddig a Bleach?

Figyelt kérdés

Olvastam mangát nem volt rossz de eddig a grafika, párbeszédek a sok logikátlan cselekmény már kicsit kikészít.

Byakuya is amit lekinlódik kész röhely 😂...


Itt van a Mob Psycho 100 anime 3. évada és a 6. résznél kb majdnem elsírtam magam, annyira érzelmes volt és megéríntett. Földhöz ragadtabb shounen sokkal.

Lassan viszi a szezont ez az anime nálam 👌.


Vártam az őszi szezont, de kezdem úgy érezni hiába...



2022. nov. 14. 20:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Bleach az alapból egy classikus shounen. A főhőst elgyepálják és mikor az ellenfele befejezte a monológjait kap egy power boostot és győz
2022. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
2. Klasszikus, mint egy írta. Nem azt mondom hogy mindenkinek kell hogy tetszen, de nem egy manga/anime inspirációja volt. 🤷🏻‍♀️
2022. nov. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami tetszik benne azok a negatív karakterek. Sokkal jobban megvannak írva mint a pozitív karakterek ami kicsit fura de a narutónál stb hasonló animéknél is így van ez
2022. nov. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, ha nem szereted a tipikus shounent, ne nézd. A bleach mindig is ilyen volt.
2022. nov. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem a bleach problémája, a random harc közepén bejövő hosszú filler sorozatok. Felizgat, aztán random jönnek ezekkel az unalmas vackokkal, úgyhogy nekem kellett egy watch guide hozzá. Viszont ami miatt nagyon jó a bleach az a gonosz. Nagyon jól megcsinált főgonosz van.
2022. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Aonime ***** válasza:
100%
Szerettem a MOB psychot , az új évadot meg 10 perc után ki nyomtam, a belach szinten felül teljesít legjobb:)
2022. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol vannak benne logikátlan párbeszédek.. Az hogy te nem érted az a te bajod.
2022. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Lehet lemaradt egy vessző (,), hogy nem értetted azt amit írtam... kedves #7

A cselekményre értettem, hogy logikátlan.


Mayuri elmondta, ne használja senki a bankai-t mert elopja az enemy... erre mindenki használni kezdi 😂 de ez csak egy a sok közül, lesz még itt sok marhaság ...


A nosztalgia miatt fogom követni továbbra is, de nem nagy cucc. Bár egy shounen-től ne várjon nagy dolgokat az ember.

2022. nov. 23. 18:51
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a legjobb anime jelenleg, és egyre többen nézik :)
2022. nov. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 everlight ***** válasza:
0%
Szerintem az egyetlen régóta futó anime aminek rossz a szinkronja.
2022. nov. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!