Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » MondoConon videójátékból...

Prime07 kérdése:

MondoConon videójátékból cosplay? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom a MondoCon főképp animés/mangás rendezvény ezért sok olyan cosplay van. Szoktak menni nem ehhez köthető cosplayben is? Nyáron mennék majd először és szeretnék cosplayben menni és ha nem gyakori addigra kitalálnék valamit az aktuális jelmez helyett. Köszi a válaszokat! :)

2023. jan. 7. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak lenni filmes és videojátékos cosplayek is, például legutóbb láttam Star Wars, Witcher és World of Warcraft cosplayt is.
2023. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Rengeteg lol cosplay szokott lenni.
2023. jan. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még messze van a nyár, de mindig jóval előtte kezdek az ilyen dolgokra készülni.
2023. jan. 8. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenféle cosplay szokott lenni. Igaz én kicsit bánom, hogy a gamerek is ennyire beszivárogtak miközben nekik ottvan a playIT. De hét ha egyszer a MondoCon a jobb ez van, beszivárog mindenki.
2023. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!