Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tényleg ennyit változott az...

Tényleg ennyit változott az ecchi műfaj?

Figyelt kérdés

Régen mintha jóval több készült volna és az átlag nem ment tovább, mint egy-egy bugyi vagy cicivillantás. A protagonista is mindig megfutamodott vagy valaki közbelépett, amikor a tettek mezejére kellett volna lépni. A sorozat végére meg esetleg eljutottak egy csókig.


Az utóbbi 2-3 évben viszont az a néhány, ami jön, sokszor hardcoreabb, mint némelyik régi hentai.



2023. jan. 22. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

A hentai, mikor van közösülés és látszik is, az ecchi meg mikor nincs, hanem csak villantanak néha és hasonlók.

Szóval meghatározás szerint nem tud az ecchi hardcore-abb lenni, mint a hentai.

2023. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A japánok ezt nem osztják így fel, a nyugati felosztás szerint pedig az igaz, amit én leírtam.

Rance - [link]

Minerva no Kenshi - [link]

Elf no Wakaokusama - [link]

Ez mindhárom hentai és annyira nem mutat semmit, hogy olyanok, mint az Ishuzoku Reviewers, Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi és Futoku no Guild például jóval messzebbre megy náluk. De a háromból a második és harmadik még a Peter Grill szintjét se éri el.

2023. jan. 22. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
abban egyetértek hogy durvább az ecchi mint régen, viszont szerintem még mindig rengeteg jön minden szezonba, sőt szerintem több mint régen, és számomra azért idegesítő ez mert én nem szeretem az ilyen műfajt, mármint nem a bugyivillantós részével van a bajom hanem hogy harem, szerelmi sokszög
2023. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Talán 2-3 ecchi sorozat van szezononként és abból legalább az egyik az ilyen félrekategorizált hentai.


Most az Ayakashi Triangle és az Inu ni Nattara Suki na Hito ni Hirowareta. amiből a második elég durva.


Az előző szezonban Renai Flops Futoku no Guild és Peter Grill amiből a második elég durva, bár a másik kettőt nem láttam.


Előtte Bastard!!, Kinsou no Vermeil: és Isekai Meikyuu de Harem wo amiből az utolsó nagyon durva.


Előtte nem volt semmi.


Előtte a Shuumatsu no Harem ami néhány néhány éve még durvának számított volna.


Előtte a Mushoku Tensei, amit nem láttam.


Előtte a Ganbare Dokuki-chan és a Getsuyoubi no Tawawa 2, amiknél nem-ecchiben is vannak durvább jelenetek és a Bastard!! első fele, ami kb. átlagos.


Előtte a Isekai Maou ami kb. átlagos.


Előtte a Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi, ami nagyon durva és az Ore dake Haireru Kakushi Dungeon, ami kb. átlagos.


Előtte a Strike Witches: Road to Berlin, amit nem láttam, de korábbi évadok alapján kb. átlagos.


Ehhez képest választok egy random évet, 2015, az egész évben volt 17, több, mint az előbb felsorolt két és fél évben összesen.


De lehet, hogy csak beleválasztottam, legyen egy másik random év, 2012. Abban az évben összesen 16, ami annyi, mint az elmúlt két és fél évben összesen.


És ezekből a random évekből a legdurvább sorozatok vannak kb. Kisou no Vermeil és a Bastard!! között.

2023. jan. 22. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 és tényleg:D most átnéztem és tényleg kevesebb van mostanában, bocs valamiért emlékezetemben többnek tűnt
2023. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hintalow ***** válasza:

Az animéknél is jönnek mennek trendek, a hárem-ecchik a 2000-es és talán a 2010-es évek első felében özönlöttek számolatlanul, kb a Love Hina volt, ami megalapozta a műfajt. (elöttük talán a mecha genre volt hangsúlyos)

Mostanra már valóban kevesebb van, hiszen az isekai műfaj letarolta a piacot.

Valószínűleg a műfaj fogyasztói is idővel "érzéketlenebbek" lettek, már nem köt le senki egy cicivillantás (meg a pironkodás/töketlenkedés is fárasztó egy idő után) muszáj többet mutatni.

2023. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz, legalábbis félig. Az hogy a régi animések érzéketlenebbé váltak a laza fan servicere egy dolog, de új animések mindig esnek be, akiknek még az is "elég" kell legyen.
2023. jan. 23. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy 6-os irta, igazabol trendek miatt nincs ra igeny. Isekai most ami nagyot megy, kb minden season-ben van vagy 5db zs kategorias isekai
2023. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!