Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van e olyan program amely az...

Van e olyan program amely az anime feliratozását felolvassa?

Figyelt kérdés
az olvasás nem nagyon zavar de hanggal csak kényelmesebb nem?

2023. jan. 26. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vicces lenne, menne a zene, meg a japán seiyuu munka, közben pedig egy google fordító robothangon olvasná, hogy "Sa-su-ke"
2023. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy van ilyen. Hogy gondolod? Beszélnek japánul az animében, és közben felolvassa magyarul a progi? Szerintem ez nagyon idegesítő lenne.
2023. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A régi VHS korszak jutott eszembe, ahol egy ember narrált mindenkit, mint a szinkrontolmács, "hatalmas beleéléssel".

2023. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel nincs igény rá, nyilván nem is fejlesztenek ilyet.
2023. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elméletben meg lehetne oldani, én ilyen szoftvert nem ismerek.

De a probléma itt inkább az lenne, hogy nem lenne hangsúlyozás. Te tényleg jobban élveznéd, ha a karakter kiáltása helyett valaki unott hangon azt mondja, hogy "you-die"?

2023. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A hangalámondás Oroszországban ma is divat. (Sajnos.) Hollywood-i filmektől az animéken át a Japán élőszereplősekig. Halkan megy az eredeti hang, az effektekkel, zenékkel, szinkronszínészekkel, hangosan meg a ruszki hang szól. "Nárrrjuttyo gáváritty, já znájú Nárjuttyo. Da-da. Etá számovár, mózses? Hhhharraso." Ha túl jó a kedvem, direkt elrontom orosz hangalámondással. :-P Aki torr3nts, az talál. Rengeteget. Japán horrornál egyenesen orgazmikus. "Jaj, mi ez itt a hátam mögött. De megijedtem, jaj. Most meg hova tűnt? Gyertek keressük meg. Én félek, ti is? Akkor jó."

Vah....


De feliratfelolvasóba még nem futottam bele, csak szövegfelolvasóba. Esetleg olyat tudsz csinálni, felveszed mp3-ba a "TXT-sített" felirat file tartalmát (ami ugye lehet pl magyar rajongói fordítás például), majd a médialejátszón kicseréled a hangot. Bár evvel komoly időzítési problémáid lesznek...

2023. jan. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!