Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A villámlépés milyen gyors?

A villámlépés milyen gyors?

Figyelt kérdés

A Bleachben a villámlépés milyen gyors? Egy oldalon azt találgatják, hogy Superman sebesség vagy a villámlépés a gyorsabb.

Esetleg nem mondják, hogy mennyire gyors? Hány km/h?



2023. febr. 13. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erősen a felhasználótól függ, de a kapitányok között a hangsebesség ezer és négyezerszerese között lehet.
2023. febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"ezer és négyezerszerese között lehet."


Hagyjuk már ez barmoság.

Ponots adat nincsen egyikre sem csak teória.


"The speed of sound seems correct, given how the Arrancar's movement technique is the Spanish word for sound, and it's roughly equivalent to the other two in speed, and so on.


However, I'd posit that Shinigami, Arrancar, and Quincy with higher levels of proficiency in their respective speed techniques, e.g. Yoruichi, Starrk, and Yhwach, can go up to Mach 2 or even 3."


Szerintem ez inkább reális .


Amúgy van egy olyan DC képregény ahol Superman szert tesz a fénysebességel való utazásra.

2023. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes 2.-es. Én is az 1.-es állítását alátámasztó véleményeket találtam eslősorban.


[link]

2023. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is épp erről az oldalról néztem. Ez volt az első amit feldobott. :D


De nem vagyok akkora Beach fan, szóval simán benne van hogy igaza van a 2-es valaszolónak.

2023. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!