Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Black Frieza mennyire erős?...

Black Frieza mennyire erős? Képes lenne legyőzni Beerust?

Figyelt kérdés
Gokut és Vegitát egy ütéssel elintézte…

2023. márc. 6. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul úgy ütötte ki őket, hogy Goku az ultra ösztön, Vegita pedig az ultra ego állapotban volt, és mindegyikük ereje vissza volt töltve. Egyszerűen hihetetlen, ami a 87. fejezetben történt, Frieza most tényleg az Univerzum legerősebb harcosa.


Nos, a kérdésre válaszolva: tudni kellene, hogy Beerus mennyire erős. Ezt nem tudjuk, viszont úgy gondolom, hogy Black Frieza meg tudná nehezíteni Beerus dolgát. Ha harcolnának, akkor feltehetően Beerus is azon az állásponton lenne, hogy ilyen erős halandóval még nem volt dolga.

2023. márc. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, hogy fogják legyőzni Friezát.. Az Ultra Ösztönt nem hittem, hogy lehet már fokozni. Vannak pletykák, miszerint Black Frieza már Whis szintjén van
2023. márc. 6. 18:12
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg az is furcsa, hogy Frieza életben hagyta őket. Nekem úgy tűnik, mint ha már nem lenne olyan gonosz, mint régen. A Broly filmben is viszonylag kedves volt.
2023. márc. 6. 18:15
 4/9 Thunderfairy ***** válasza:
Megnéztheted Interneten hogy győzik le. Egyesűl Vegita és Goku ultra formában és utána már könnyedén egy kézmozdulattal elintézik. Persze elsőre nem így fog tünni.
2023. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Cell Max vajon lehet olyan erős, mint Black Frieza?


Arra lennék még kíváncsi, hogy Jiren mennyit erősödött, mióta nem láttuk. Nekem ő volt a nagy kedvenc

2023. márc. 8. 23:24
 6/9 Thunderfairy ***** válasza:
Cell max az Ultra Ösztőn alatt van erőbben. Olyan SSJ Blue körűl lehet Cell Max ereje.
2023. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jirenre én is kíváncsi vagyok.

Nagyon sokat tudna kihozni magából szerintem, ráadásul ha tudna ultra ösztönt használni...

Csak a fizikai erejének a szinte teljesen kihasználásával, és így is meg tudta verni Gokut mui formában.

Aztán elfáradt, Goku meg ideges lett és csere.

De Jiren lényegében semmi taktikai formát nem mutatott soha, max a harci tudása, de a puszta fizikai léte meghaladja Gokuét,Vegetáét,Friezáét is messze, ezért lennék kíváncsi, hogy mit lenne képes kihozni magából.

Ugyanez a helyzet kb Brolynál is.

márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jiren elvileg nem érheti el az Ultra Ösztönt, mert ahhoz nyugodtnak kell lenni. Jiren meg az érzelmeiből meríti az erejét
márc. 4. 18:50
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 a történtek után talán sikerülhet, esetleg képes szétválasztani a testét a lelkétől
márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!