Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az új részekbrn látni fogjuk...

Az új részekbrn látni fogjuk Orihime gyerekkorát amikor még a bátyjával a szüleiknél laktak?

Figyelt kérdés
Egy youtube video alatt a hozzászólásokban akadtam rá rgy spoilerre, amiben arról volt szó, hogy milyen volt neki a szüleivel. Még csak most tartok az Ichigo vs Ulquiorra harcnál, de azt hallottam, hogy eddig nem szerepelt. Mangát nem olvasok, ezért nem tudom, hogy ez melyik arc-ban szerepelt. Szóval szerintetek fogjuk-e látni valamikor az animében Origime gyerekkorát?

2023. márc. 10. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyesmi benne:/

De még lehet, mivel a mangát folytatni fogja hamarosan az író, amiben a pokol lesz a téma.(és az ott élő halottak)

2023. márc. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt tudod, hogy a mangában melyik arc-ban és melyik chapter-ben volt szó a gyerekkoráról?
2023. márc. 15. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaziból nagyon nem mentek bele a gyerekkorába, csak 1x amikor a bátyját legyőzte ichigo lidércként. A legelején
2023. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha meg amikor felébredt a fullbringje. Az is az első arcban van
2023. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!