Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragon Ball Superben az ultra...

Dragon Ball Superben az ultra ego miben különbözik az ultra ösztöntől?

Figyelt kérdés

2023. márc. 14. 01:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés. A pontos választ nem tudom, csak azt írom le, amit én gondolok:


Az ultra ösztön egy isteni technika, (illetve szerintem forma is) bár én inkább angyalinak tekintem abból kifolyólag, hogy inkább az angyalokhoz köthető. Ennek az a lényege, hogy a test és a lélek el van választva egymástól, és ösztönösen cselekszik. A teljes technika az ezüst hajú formában teljesedik ki (Perfected Ultra Instinct), ennek uralásához azonban nyugodt szív, és felkészült test szükséges. Aki nem képes kikapcsolni érzelmileg, és akinek nem elég edzett a teste hozzá, az nem képes utalni. Ez utóbbira jó példa volt Moro, aki képes volt egy kis ideig az ultra ösztönre, de aztán nem bírta a teste. Goku pedig most azért nem tudja uralni, mert jelenleg nem tud kikapcsolni teljesen érzelmileg.


Az Ultra Ego Vegita speciális technikája/formája lehet, amely a pusztítás istenenek az erejével rendelkezik, és vegyítve van a büszkeségével, tehát ez is egy isteni technika.

Ennek a technikának az uralásához nem szükséges nyugodt szív, mint az ultra ösztön esetében. Továbbá az Ultra Ego azzal a tulajdonsággal rendelkezik, hogy a sérülésekből nyeri az erőt. Ez az alak minél több ütést szenved el, annál erősebbé válik, ami nincs meg az ultra ösztönnél.


Goku és Vegita magas szintre jutott, hogy elsajátította ezeket az magas szintű technikákat, ám még nagyon sok tanulás, edzés vár még rájuk a tökéletesítés során.

Jelenleg az Ultra Ösztön és az Ultra Ego sem vethetetlen, Dermesztő a "black" formájában (Black Frieza) egy ütéssel kifektette a csillagokharcosokat amikor ezeket a technikákat/átváltozasokat használták...

2023. márc. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Thunderfairy ***** válasza:
Én úgy vélem hogy ezek a harcos formák edzetségi szintek. Tehát előszőr a sima szuperharcos majd annak formái. Legvégén az ultra ösztön (Goku) és ultra ego (Vegita). Tehát mint egy fokozat amit el tudtál érni. Normál esetben Vegita esetében is ultra ösztön lenne de neki teljesen más a természete igy ultra ösztöne nem lehet. Tehát az ő ultra szintje más kicsit.
2023. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!