Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mennyi igény lenne egy ilyen...

Mennyi igény lenne egy ilyen mangára?

Figyelt kérdés
Van otthon négy mangám az Ichigo 100% nevű mangából(1.,2.,3. és 6.)Szerettem volna megvenni a többi részét egy olasz ismerősömön keresztül, de azt mondta, hogy csak úgy vehettem meg, hogy megveszem az egész sorozatot 60 euróért. Én úgy döntöttem, megveszem az egészet 60 euróért.A maradék négyet eladnám szívesen. A manga 2005 körül jelent meg, nekem olasz nyelven van meg. Mennyi ember akarna megvenni egy ilyen mangát?

#olasz #manga #Ichigo 100%
2023. márc. 18. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon gyakorlatilag semennyire. Ha angolul volna, még lenne esélyed eladni, németül határeset, de ezeken kívül nem nagyon tanítanak más idegennyelvet a közoktatás keretében, így csak nagyon kevesen értik, akik saját szakállukra tanulták meg. És még azoknál sem biztos, hogy ez a preferált nyelv a tartalomfogyasztásra, akinél meg mégis, közül kell nem csak olyat találni, akit érdekel a manga, hanem ráadásul konkrétan ez.


Valószínűleg könnyebb dolgod lenne japán eredetiben eladni őket.

2023. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom magyarországon akarja eladni 🙄
2023. márc. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Nem magyarországon szeretném eladni, nem hiszem, hogy itt sokan vevők lennének rá:(
2023. márc. 19. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Tedd fel az eBay re talán egy olasz megveszi ha postázod.
2023. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!