Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » One piece!!! Mit gondoltok...

One piece!!! Mit gondoltok Crocodieleról, Smokerről és Mihawkról?

Figyelt kérdés

Úgy mint személyiség... Szimpatikus vagy nem szeretitek. Érdekesek-e nektek?



Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. márc. 19. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

One Piece-ben a legtöbb karakter elég érdekes, szerintem az teszi őket érdekessé, hogy a legtöbbnek van egy egész jól kidolgozott háttértörténete vagy valahogy kompenzálják egy menő képességgel.


Crocodile-nak szerintem a személyisége egy nagyravágyó gonosz karakter, inkább a képessége és a befolyása miatt érdekes, de egyáltalán nem szimpatikus.


Smoker egy kotnyeles, minden lében kanál karakter, unalmas.


Mihawk őszintén szimpatikus karakter, pláne hogy neki nincs semmilyen képessége ha jól emlékszem. Még rémlik is hogy a 24. résztől kezdve tartottam az egész animét nézhetőnek, amikor kettévágta Don Krieg hajóját. Persze akkor 15 voltam, most 25 éves már nem tud lekötni a One Piece.


Amúgy nekem a kedvenc karaktereim Rosinante és Trafalgar Law a One Piece-ből, de Rosinante kinézete nagyon nem illik a karakterhez, a képessége viszont nagyon tetszett. Trafalger Law pedig a háttértörténete miatt.

2023. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

Crocodile: A második logia használó Smoke-után.


Ki fejezetten bosszantott hogy nem lehet meg ütni.


De egyszerüen magával ragadott az a mérgező kampója, meg az a tipikus One piece-es nevetése. Az egész arabasta arc (kultúrális győkereim miatt) lekötöttt szoval lehet hogy csak emiatt birtam a csávot.


Smoke: Az a dubla szivar, anyám... :D


Kifejezetten tetszett hogy az igazság érzetét zavarta a világ kormány néhány tette.


Mihawk: Valami háttérsztori kell neki de azonnal!

2023. márc. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!