Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki nyerne Dragon Ball Superben...

Ki nyerne Dragon Ball Superben egy 1v1 harcban Good Majin Buu vagy Frieza Final Form?

Figyelt kérdés
A Final alatt természetesen nem a Goldent értem, mert fizikai erőben még SSJ Blue Goku sem tudta volna megverni ebben az időben. Ha Frieza normálisan fent tudta volna tartani a formáját. A nagytornán is csak Goku meg Vegeta az a hetes univerzumból aki erősebb és letudja. Bár C17 is elég kemény volt, de szerintem Golden Friezat azért nem tudná legyőzni. Viszont Buu karakterét eléggé elbaszták a DB Superben. Mert teljesen viccet csináltak belőle. Komolyan, hogy mindenből azért hagyták ki mert, hogy elalszik mindig. Pedig megnéztünk volna egy Frieza vs Buu harcot is. A 6-os univerzum sagaba is buu kellett volna picolo helyett. Az erő nagytornán pedig törzs helye kelett volna legyen. Meg most az új Celles Movieban is röhejessé tették megint csak ezzel. Pedig Cell ellen is megnéztem volna, bár ott nem mintha lett volna bármi esélye is. Meg Cell is eléggé csalódást okozott azzal, hogy olyan nagy lett. Oké, hogy már eredetileg egy ostoba karakternek állították be. De ne felejtsük el, hogy azért nem egy gyenge karakterről van szó. Goku ssj3-ban is csak egyenlő volt vele mármint Good Buu-val is. Amikor megküzdöttek a dbz-ben. Meg nem csak úgy működik, hogy valaki erősebb aztán nyert is. Mert ugye Buu képes újra regenerálódni. Pontosan ezért is lett volna jó ezekhez a harcokhoz. Mondjuk talán Frieza ellen pont ezért nem küldték oda, mert ugye Goku Base Formban volt egyenlő Friezaval. Buu meg ugye ssj3 szint. Goku igaz erősebb lett mint a dbz végén. De gondolom Buu is azért itt már erősebb mint Kid Buu volt. És akkor Frieza ellene kellett volna felvegye a Golden alakját ami nem lett volna fair. Azért valamit csinálhatnának akkor az ő karakterével is. Nyílván valamelyik csillagharcos legyen a végén a fő hős már megnézném Vegitat vagy Gotent is egyszer. De annyit mint a z-ben picoloval. Aki ugye Frieza 2-3 formája ellen is erős volt. Utána Cell első formája ellen is fölényben volt. Most az új Movieban is kapott egy új formát amivel megtudta verni a gamma 2-es Androidot. Meg már jöhetne végre a folytatás mert már 5 éve pihen a sorozat. Megnézném már végre azt, hogy Goku, Vegita és Broly együtt nyomják. Meg úgy látni akarom már a folytatást. Pl Friezara is kíváncsi vagyok mert elvileg Goldenként már megtudja verni Beerust is majd. Az új Black formája ellen meg MUI Goku sem fog érni már semmit. Legalábbis ezt láttam.

2023. márc. 26. 00:17
A kérdező szavazást indított:
Buu
Frieza
5 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Buu erősebb az alap Friezánál, de a Goldennél gyengébb.

A mangában Buu kap szerepet, Moro ellen egész jól teljesít. De abban igazad van, hogy túl keveset szerepel, én is megnéztem volna Buu-t az erő nagytornáján.

2023. márc. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha Dragon Ball Z-s időket vesszük alapul, akkor a Freeza Final Form vs. Good Buu összecsapásban utóbbi nyerne, ez biztos

Freeza ellen abban a formában elég egy sima SSJ1 is a győzelemhez, Good Buu ellen viszont már az SSJ2 is kevés, ezt láthattuk Vegita esetében.


A Final Form azonban erősíthető, a Super anime sorozatból ez egyértelműnek tűnik.

Tehát ha a Dragon Ball Super-ben látható Final Form ellen küzdött volna meg Buu, akkor kikapott volna.


A Golden, illetve Black formák viszont nagyon erősek, lényegében isteni szintű erővel rendelkeznek. Különösen a black forma, ami jelenleg az ultra ösztönt is képes kiütni.

2023. márc. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A dbz Buu saga elején mikor Neptunusszal (Kaioshin) mennek Babidihez megküzdeni, akkor Neptunusz valami olyasmit mondott, hogy Buu egy csapással képes lenne Friezát leteríteni.

Good Buu simán felvette a harcot ssj3 Gokuval is, Frieza a normál final formájában esélytelen lenne megverni Buut, főleg úgy hogy ellene elég volt az ssj1.

2023. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen de nyílván nem a dbz-s friezarol beszelek mert az egyertelmu. Hanem arrol aki a db super 19-27 része között szerepel vagyis a megerősödött Friezarol. De a kerdes itt sem a Golden formára irányúlt mert az egyértelmű hanem a final form vagy negyedik formájára, amivel a 24. Részben Goku ellen harcolt.
2023. márc. 26. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:

"Hanem arrol aki a db super 19-27 része között szerepel vagyis a megerősödött Friezarol."


Ebben az esetben Buu-nak esélye sem lenne Freeza ellen.

Nem csak azért, mert Freeza az edzései alatt megerősödött. Hanem azért is, mert Buu ereje megragadt a Dragon Ball Z szintjén, mivel felhagyott a harccal.

Csak egy kis ideig edzett, amikor úgy volt, hogy ő is megy az Univerzumok közti bajnokságra, akkor szépen le is fogyott, de Freeza Final Form-ja ellen az is kevés lett volna.

2023. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Na de Goku Base Formában harcolt még ekkor is Frieza ellen. A DBZ-ben meg ssj3-ban harcolt Fat Buu ellen. Ahogy a leírásban is említettem.
2023. márc. 26. 14:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Igaz Goku erősebb lett azóta de gondolom nem annyival, hogy alap formában erősebb legyen mint akkor ssj3-ban volt.
2023. márc. 26. 14:40
 8/8 anonim ***** válasza:
De viszont Fat Buu elbánt az öreg Moro-val a Namekon, ennek alapján meg erősebb kell, hogy legyen a base Friezánál.
2023. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!