Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudom, hogy filler, de biztos...

Tudom, hogy filler, de biztos nem maradok le semmiről ha Bleach-ben kihagyom a 168-189-es részeket?

Figyelt kérdés
Pl a bountost nem hagytam ki és később gyakran benne voltak a kis plussok az animeben. Itt is lesznek visszautalások, vagy teljesen kihagyható?

2023. ápr. 7. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegyik fillert kihagytam, semmivel sem lett kevesebb az élmény. ;)
2023. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár már egy hetes a kerdés, de azért leírom. A bleach összes fillere kihagyható, egyik sem túl erős a legrosszabb konkrétan a bountos, hosszú, vontatott, sablonos uncsi. A plüssök kb nem is fognak többet szerepelni, max fillerekben, de semmi jelentőségük. A többi nagyobb filler évadból még ennyi sem lesz, bár megjegyzem mind jobbb mint a bountos szóval ha azt kibírtad akkor igazából szereted annyira a sorozatot, hogy a többi az már szinte csak ajándék. Persze van 1 nagy kivétel a Zanpaktou-s (vagy hogy kell írni) évad, na azt nem art megnézni. Egyrészt azért mert az a legjobb az összes közül, másrészt később maga Tite Kubo is kanonizálta a mangában az ott behozott karaktereket. Persze ott is igazából csak a fő szálat érdemes megnézni Muramasa-val, ami utánna van az 13 rész nettó időpocsékolás...
2023. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!