Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Beast Gohan, erősebb a kék...

Beast Gohan, erősebb a kék szupercsillagharcosnál és talán az Ultra Ösztönnél is?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 01:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kék szuper csillagharcosnál biztosan erősebb.


Az ultra ösztönnél viszont nem hiszem, hogy erősebb, hiszen az egy angyali technika. Nem tartom valószínűnek, hogy egy halandó felülmúlja az angyalokat, úgy, hogy pl. Gohan meg tudja verni a Beast formában Whis-t, vagy a Főpapot. Ezt az állításom még akkor is fenntartom, ha Gohan tökéletesre fejleszti a Beast formát.


Goku jelenlegi ultra ösztönénél viszont viszont nem zárom ki, hogy erősebb legyen. Hiszen Black Frieza egy ütéssel kiütötte az ultra ösztönös Gokut, Vegitával együtt.

2023. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem egyébként nagy hülyeség ez, hogy egy DBZ szinten megrekedt karakter kap egy upgrade-et és már az ultra ösztön meg Black Frieza szintjén van
2023. ápr. 10. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


Van abban valami, amit mondasz. A Beast formát eredetileg én is nehezen fogadtam el, meg is botránkoztam rajta, hogy a legyengülz Son Gohan hogy kaphatott ilyen erőt?


Azonban úgy tűnik, hogy Broly után Gohan a legtehetségesebb csillagharcos.

Emlékezzünk arra, hogy a DBZ-ben Goku a túlvilágon edzéssel érte el az SSJ2 és az SSJ3 szinteket. Amikor azonban az öreg Kaioshin kihozta Gohanból a rejtett képességeit (ez a Mistic vagy Ultimate forma), akkor erősebb lett, mint az apja. Én legalábbis azt a véleményt olvastam, hogy a történet azon részén Gohan erősebb volt az SSJ3-nál is. És ezt el tudom fogadni.

Vagy a Cell elleni harcban is, 11 évesen simán túlszárnyalta Gokut, Vegitát, Piccolo-t, és Trunks-ot is.


Ebből fakadóan, már valahol logikusabb, hogy Gohan tehetsége ismert felszínre tört, és egy hatalmas szintet lépett.

2023. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azon is meglepődtem, hogy miért nem SSJ3 vagy a kék csillagharcos formába alakult át.. A Beast forma lehet a következő állomás a kék után, Gohan meg ezzel átugrotta az SSJ3-at és a kéket?


Tehetséges, de akkor is túl nagy fejlődés. Gondoljunk bele, hogy mennyivel magasabbak az erőszintek a DBZ óta. Gohan kb Super Buu-val volt egy szinten, azóta viszont olyan ellenfelek jöttek, mint Jiren vagy Moro, akik ellen Goku vért izzadott. Gohan meg ezt mind átugrotta?

Frieza legalább edzett 10 évig, mire eljutott erre a szintre.

2023. ápr. 10. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
tengen toppa guren lagann-nál senki sem erősebb
2023. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt senki ne felejtse el, hogy a kék szint az SSJ és az SSJ God összeillesztése. Ezt egyelőre furcsa módon csak Vegita ugrotta meg második szinttel és életében egyszer körözte le Gokut.

Egy keverék csillagharcos hiába dupla vérű és hiába túlszárnyalhatja így az apját, de v.sz.l. az isteni erőt nem tudja elérni. Korábban azt mondták, hogy valamiért a harmadik SSJ-t sem tudja.

jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Illetve mivel Gohan félig ember, így ő elvileg a földi misztikus energiákhoz fér könnyebben - az unokatesók kivételével - bárki helyett. Lássuk a szent kardot példának. Azért is alakulnak ki különlegesebb képességei, mert ezeket összeilleszti az apjától örökölt energiájával. Ilyen szempontból az univerzumban másképpen kell kezelni a keverékeket és szerintem nem hasonlíthatók az apákkal. Ezért is haragszom a Z-re és a Super-re, hogy tollvonásokkal mégis kilőtték Gohan-t. Cell-nél abba kellett volna hagyni az egészet, bár részemről a GT szimpatikus. Mivel sokan panaszkodtak erre, most másik tollvonással létrejött Beast Gohan.
jan. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!