Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol szoktatok animèt nézni?...

Hol szoktatok animèt nézni? Online, torrent vagy streaming szolgáltatónál?

Figyelt kérdés
Évek óta online filmezek animèzek de egyre kevesebb dolog van fent a free online. Tudom a netflixnek vannak animéi de nincs olyan szolgáltatás ahol csak animék vannak és rövid időn belül sok új anime is fent van?

2023. ápr. 19. 01:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Közben egy hasonló kérdésnél nagyjából választ kaptam , de azért irhattok 😁
2023. ápr. 19. 02:00
 2/15 A kérdező kommentje:
Jah egyébként az online filmezèshez már hozzátartozik a sok erőszakos reklám és vírusos oldalak.
2023. ápr. 19. 02:02
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A fansub csapatok saját kiadású videóit töltöm le. Amióta az Animeaddicts feladta a felirat gyűjtő funkcióját, azóta nem túl jó a helyzet magyar fansub terén, nehezebb rátalálni, hogy ki mit fordít, ilyenkor jön a torrent.


A különféle videómegosztókra feltöltős online módszer számomra teljesen élhetetlen, kritikán aluli minőséget ad vissza, és van hogy el se indul reklámblokkoló mellett, szóval ez teljesen kuka.


Legális streamingen meg elég kicsi a kínálat, legalábbis itthon, ezért nem igazán működik jelenleg.

2023. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Van jó pár anime-gyűjtő oldal, amin rengeteg van fent, és állandó jelleggel jönnek a szezonos animék.
2023. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Magyaranime.hu oldalon szinte minden anime fenn van, hátrány hogy csak online lehet nézni, felirat letöltés nincs, videó letöltés csak pár animénél, többségében csak online nézhető.


De hogy kérdésedre válaszoljak, én torrentezni szoktam az animéket, ncore-ról töltöm elsődlegesen ha épp fenn van, semmit nem nézek online, ha nincs fenn nocre-on az adott anime, akkor fansub csapatok oldaláról gyűjtöm be a feliratot, és nyaa - sukebei.nyaa.si oldalról a videó forrást


ha nagyon de nagyon nem találok magyar feliratot a dolgokhoz külön letölthetően, akkor fordulok a magyaranime.hu oldalra, ahol böngésző addonnal letöltöm az adott videót az oldalról


Főleg azért nem szeretek online nézni semmit se mert már megszoktam az adott videó lejátszó programot ami a gépen van és szeretem azzal nézni a dolgokat, sok beállítás van amivel finomítom az adott videót (szín, felirat, hang beállítások)


nem reklámozni akarom a magyaranime.hu -t, de ott a legújabb animék is fenn vannak

2023. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy az animedrive is lépést tart minden szezonnal.
2023. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Torrent. Lehetőleg fansub fastsub/simulsub helyett. Némelyiknél azt is kivárom, ha több hetes késésben van.
2023. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Attol fugg magyar felirattal vagy nem, ha nem akkor zoro.to vagy kaas.am
2023. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Hintalow ***** válasza:
Èn règi vágású vagyok, a legjobb minősègű release-t kivárom az ismertebb külföldi csapatoktól (nem a legfrissebb dolgokat nèzem) erre a legjobb az anidb, mert ott listázzák a release-eket is.
2023. ápr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De, a Crunchyroll pont ezt tudja, csak anime van és nagyon sok. Én is ott vagyok előfizetve.
2023. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!