Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Bleach miről szól?

A Bleach miről szól?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 19. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezt elég nehéz lenne egy kommentben leírni, de az alap felállás annyi, hogy vannak a shinigamik akik átsegítik az emberek világában ragadt lelkeket a másvilágra és megküzdenek a gonosz lelkekkel a hollowokkal, akik ilyen szörny szerű lények és ártatlan lelkeket zabálnak fel. A főszereplő egy átlagos középiskolás srác aki látja a szellemeket és egy nap shinigami erőre tesz szert és lényegében belekeveredik ebbe a szitúációba. Rajta keresztül ismerjük meg ezt az egesz shinigammikkal, hollowokkal és lelkekkel kapcsolatos vilagot és annak minden hibájat. Az első évad kissé talán vontatott lehet, de a masodik évadtól rendesen beindulnak a dolgok érdemes adni neki esélyt, én nagyon imádom nagyon jó storija van kiváló egyedi karakterek, árulasok, fordulatok és komoly mondanivalók, csak ajánlani tudom, ja és iszonyat jó zenék!!!
2023. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. ápr. 19. 20:40
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Le kell fordítani a címét és elég egyértelmű lesz. Bleach, az az fehérítő. Egy mosodába kerüli tini srácról szól, aki hogyan leli örömét a mosás adta kihívásokban.
2023. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as Mivan?
2023. ápr. 20. 14:13
 5/11 anonim ***** válasza:

#4

Mi az, hogy mivan? Válaszoltam a kérdésedre. Jó lett benne egy elírás, a "kerüli" az "kerülő" akart lenni.

Ez ilyen coming of age sorozat, ahol a középiskolába járó fiatal megtapasztalja a munka világát, a mosás adta nehézségeket. Találkozik csinos vásárlókkal és van csinos kolléganője, ilyesmi.


Csak nem akarok nagyon spoiler-ezni.

2023. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Öm, 5-ös nem ezzel van a gond, hanem a Bleach ról láttam kèpeket, meg videókat, ès ott kardoznak meg minden... Nem tudom hogy jött ide a ,,mosás" meg ilyenek ... (Ne vedd ezt sèrtèsnek) de lehet mi nem ugyanarról az animèről beszèlünk. De amúgy nem nèz ki rossznak az az anime amit leírtál, csak èn eredetileg nem arra gondoltam. (Tudnál linket küldeni róla?😀)
2023. ápr. 20. 20:34
 7/11 anonim ***** válasza:

# 6-os


Nincs ilyen anime amiről az #5-ös ír, trolkodni probált volna, de kissé erőltetetre sikerült. A Bleach egy Shounen anime amiben valóban kardokkal harcolnak egymással ilyen kicsit szamuráj szerű karakterek (shinigamik), és minden kardnak más és más képessége van. Tipikus shounen ahol a főszereplőnek folyton erősebbé kell válnia, hogy legyőzése az aktuális gonosz karaktert. De egyébként jobb fajta shounen szerintem.

2023. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

Nem tudom, hogy miről beszélsz, még a MAL-on is van a mosógépnek oldala és VA-a is.

[link]

2023. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8


Szerintem ezt engedjük el, elsőre sem voltál vicces és minden kommenteddel csak még kínosabb lesz ez a "poén"

2023. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Tudom, egy bizonyos szellemi szint alatt az emberek ezt kínosnak találják.

2023. ápr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!