Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olvas valaki még manapság...

Olvas valaki még manapság fanficeket? (Naruto)

Figyelt kérdés

Régóta írok egy Naruto fanficet. Konkrétan 3 éve, de eddig mindig csak úgy magamnak, a saját szórakoztatásomra tettem. Nemrég nagy nehezen rávettem magam, hogy megosszam wattpadon meg fanfiction.neten, illetve elolvasta egy barátnőm is, aki szerint nagyon jó lett. (Mármint az ami eddig készen van belőle.)

Jelenleg 200 oldalas. Tökre félek, hogy nem annyira jó mint amennyire ő mondja. Sok olvasója egyelőre nincs a történetnek, de valószínűleg türelmetlen vagyok, múlt héten kezdtem csak felölteni a fejezeteket.

Van egyáltalán értelme ennek, vagy maradjak annál, hogy magamnak írogatok? Sosem próbálkoztam még ilyesmivel.

Te rá áldoznád az időd?



2023. máj. 3. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne másokért akard írni. Az első, hogy te élvezd amit alkotsz, ha mások is élvezik az csak bónusz (és nagyon motiváló tud lenni). Jó ötlet megosztani, de ne vegye el a kedvedet az alkotástól, ha csak kevesen élvezik. Én biztos, hogy töltenék időt azzal, amit szeretek csinálni.
2023. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg neked örömet okoz, addig érdemes. Általában az a jó hozzáállás, hogy magadnak írod, de ha többeknek tetszik, az csak a hab a tortán. Ha megkérdezed az olvasóidat, az csak akkor érdemes, amikor már legalább 50-100 olvasód van, de megrendelésre írni, sem könnyű. Általában az írók (hobbi írók) elfogadnak elfogadnak ötleteket, de átalakítják a saját szájízük szerint, csak így lehet. Sosem tetszhet MINDENKINEK amit (és ahogy) írsz.

A wattán ne várd, hogy ezrek olvassák, mert a sok rossz között, csak ritkán látszik a gyöngyszem. Ha nem hirdeted valahol (pl. facebook csoportok), akkor nem fognak rátalálni, ugyanis a watta keresője csapnivaló. Író alapján meg sem talál, még általános műfajra sem. Tehát ha valaki a Naruto fanficeket keresi, az sem biztos, hogy releváns találatokat kap.

2023. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Minden percét élvezem az írásnak, és nem nagyképűségből, de imádom is a történetem minden fejezetét. Csak ugy érzem lehet, hogy elfogult vagyok vele.

A facebook csoport jó ötlet, megpróbálom kicsit "promózni."

2023. máj. 3. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha gondolod, küldd el a linket, elolvasom én is. :) Nagy bűnöm, ami még kamaszként ragadt rám, hogy szeretem a fanficeket.
2023. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elküldtem :)
2023. máj. 16. 11:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elszeretném olvasni ❤️
2023. máj. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!