Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Legnagyobb hype díjat melyik...

Legnagyobb hype díjat melyik szezonos anime kapja szerinted?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hát én még nem nézem a szezonos animéket, mert jobban szeretem egyben ledarálni az egész évadot, így várok míg véget érjenek, de viszont 9gag-t szoktam nézni, és én általában ott és youtube-on szoktam látni a hype-t, így látatlanba amikről sok mémet, videot, gifet láttam azok:

【OSHI NO KO】

Kimetsu no Yaiba

Jigokuraku

Kono Suba

MASHLE

Tengoku Daimakyo


DE a legtöbb hype-t szerintem【OSHI NO KO】kapta, rengeteg posztot láttam róla, az hogy túl értékelt nem tudom hiszen nem láttam, azt se tudom miről szól :D

2023. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oshi No Ko, imádom szerintem nem túlértékelt nagyon jó és érdekes cselekménye van
2023. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oshi No Ko egyértelműen, még nem kezdtem el de tele van vele a facebookom. Persze Jigokuraku sehol, azt pedig követem.
2023. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!