Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok olyan animéket...

Łovas kérdése:

Tudnátok olyan animéket felsorolni amikben a grafika jó?

Figyelt kérdés

Olyan animéket kérnék amiknek jó a grafikájuk, de főként szerelmi legyen. Mindegy, hogy mi a lényege, lehet harcos, zenés, iskolai, stb. a lényeg, hogy szeressen egymásba két fiatal. Amiket már láttam: Kaichou wa maid-sama, special a, inuyasha, vadmacska kommandó (ezek kedvencek!!)

Valamint belekezdtem a Peach girl -be is, de már túlságosan sajnáltam a főszereplő lányt, és nem bírtam tovább nézni..



2012. szept. 11. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

[link] Fruits Basket

[link] Itazura na kiss

[link] Kimi ni todoke

[link] Lovely Complex

[link] Nana

[link] Skip Beat

[link] Toradora

[link] Vampire Knight


Ezek mind jók :)

2012. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mirai Nikki

Maken-Ki

HighSchool DxD

Angel Beats!

Ano Hana

Kamisama no Memo-Chou

Itsuka Tenma Kuro no Usagi

2012. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sousei no Aquarion, ez ilyen harcos, de romantikus, nagyon jó.

A folytatása Aquarion EVOL, ha nem akarod hogy megutáld az első évadot, nem ajánlom. Nekem nem tetszett ez a 2. évad.

Ugye a Kimi ni Todoke, tényleg nézz bele, megéri.

Esetleg ide tartozik a DN Angel.

Az ef - a tale of memories, a grafika nagyon tetszik, romantikusnak romantikus, bár sok fájdalmas rész is van benne. Hát vannak ezek a tipikus shoujo művek, bár sajnálatosan nem igazán nyerik meg a fordítást, de azért felsorolom,, hátha tudsz angolul, vagy esetleg mégis van fordítás/vagy lesz :)

Pretty Rythm, ennek elkezdték a fordítását, A PreCure sorozatok, Yume-iro Patissiere (azt hiszem ennek is elkezdték a fordítását) Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch.

Hát kevésbé romantikus, vagyis kijavítva, még nem értek el addig a részig, Skip Beat! (remélem lesz folytatás).

Hakuoki, és további évadai, bár elég lassan megy benne a romantika.

Saiunkoku Monogatari, hát a fordítás elég lassú, nem is tudom hol jár most. Ez kivételesen a kínai történelmi, bár elég sok a fantasy elem benne.

Bokura ga Ita, hát hogy grafikailag mennyire jó, azt nem tudom, de történetileg zseniális. Egyszerű a grafika, de annál inkább azonosul a történettel.


Hát remélem írtam újat, és tetszeni is fog :)

2012. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!