Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tényleg azt nyilatkozta...

Tényleg azt nyilatkozta egyszer Kishimoto, hogy a Naruto végén senki nem fog összejönni senkivel? Be tudnátok linkelni az interjút?

Figyelt kérdés
Már több helyről is hallottam és nagyon elszomorított, én nagyon szerettem volna, ha Naruto összejön Sakurával.

2013. ápr. 2. 15:42
1 2
 1/17 Nirata ***** válasza:
64%
Én Hinataában reménykedem,de a kérdésedre nem tudok választ adni
2013. ápr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem hiszem, hogy ilyet mondott volna, ugyanis egy ilyennel rengeteg olvasót elveszítene, sokan azért olvassák, hogy kivel fog összejönni. Ettől függetlenül, mert nem mondta, megtörténhet... De készülj fel arra, hogy ha Naruto össze is jönne valakivel, nagy az esély hogy nem Sakura lesz...
2013. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát azért nem hiszem, hogy azért olvassák. A 99%-a nem arról szól...

Én is szeretném, hogy összejöjjön valakivel, de ez azért egy vicces kijelentés, hogy sokan azért olvassák.

2013. ápr. 3. 10:36
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
biztos vicces, (és kicsit szomorú) de így van :) sokszor olvasom külföldi fórumokon, hogy már unják a fősztorit és már csak az érdekli, hogy ki-kivel jön össze. nem azt mondtam, hogy mindenki :)
2013. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát érdekes :D

Amúgy olvasót nem veszítene vele, mert max a végén jönnének össze az emberek, akkor meg már úgy sincs tovább.

De azért én is reménykedek benne, hogy Naruto összejön valakivel, de a fősztori továbbra is sokkal jobban érdekel.

2013. ápr. 3. 10:50
 6/17 Nirata ***** válasza:
Én azt várom h hogy fogja Naruto legyőzni Obitot és Madarát
2013. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%
Hagyjátok már a hülyeséget .. ha nem akar egy sablon véget (amit lehet hogy akar hamár 500+ rész óta sablonosítt) akkor valami epikus befejezést ad az egésznek , Pl Naruto és Sasuke harcol 1 epicet és a végén belehal mind1 , vagy bármilyen olyan véget amire senki nem számíttana , mert ahogy látom mindenki slice of licének nézi a narutot és elvárja hogy összejöjjön X+Y
2013. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

ez könnyű, egy deszkával

http://www.youtube.com/watch?v=CtwOOV3DNaA

2013. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#8 kommentem #6-nak szólt :D
2013. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Nirata ***** válasza:
nekem?
2013. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!