Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudom sok sok ilyen kérdés...

Petra135 kérdése:

Tudom sok sok ilyen kérdés volt már, de tudnátok mondani nekem romantikus animéket? és a szereplők tényleg szeressék egymást! Már rengeteg animét láttam és sajnos már sehol sem találok olyat ami igazán megfogna!

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nana. elég sok csavar van benne, meg fordulatok. Én tök szeretem, mert azért komoly dolgokról szól: nem kívánt terhesség, prostitúció is előfordul benne. :) de nem durva egyáltalán. Én két nap alatt 30 részt megnéztem! xf
2013. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok rengeteg animével,hogy egy nap alatt szinte az összes részüket megnézem mert egyszerűen nem tudok leállni...ezért haladtam végig szinte már mindegyiken de nekem valami új kell csak attól félek,hogy nincs !
2013. jún. 5. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Vampire knight: a vége felé szerintem eléggé szereti majd egymást a kaname meg yuki:)

Nana: ott sok szerelem van kicsit szomorú de a dolgok mögé világít

Lovely complex: nekem nagyon tetszett és elég kawaii a történet

Hiiro no kakera és Hakuouki : mindkettőben inkább a 2. évadban dúl a szerelem:)

Tonari no kaibutsu: elég aranyos:)

Sukitte iinayo: egyik kedvenc és romantikus *.*

Kaichou wa maid-sama: hát itt kicsit zártabb a szerelem de a vége felé meglesz:)

Mirai nikki: erről csak annyit mondok ,hogy morbid és romantikus is

Kamisama hajimemashita: kedvenc, kicsit talán hasonlít az Inuyasha-hoz:)(pindurkát):)

2013. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nana. na ott tényleg szeretik egymást :D
2013. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. jún. 21. 17:24
 6/7 anonim válasza:

A Kaichou wa Maid-sama-t én is ajánlom, e mellett még néhány, ami nekem nagyon bejött:

Akagami no Shirayuki-hime

Norn9

Toaru Hikuushi e no Koiuta

Amnesia

2016. júl. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

És 12 sai Chicchana mune no tokimeki

Ez 12 évesekről szól, nagyon kawaii

2016. júl. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!