Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Legrosszabb anime/k amiket...

Legrosszabb anime/k amiket valaha lattal? Miert?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 16:51
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Kicsit benan lett leirva, szoval: Mik voltak a legrosszabb animek amiket lattal?
2013. jún. 11. 16:57
 2/28 anonim ***** válasza:

Olyan rettenetes rossz nincs, de amiben hatalmasat csalódtam, az a Sword Art Online.

Valami jó kis játékos, akciós drámára vágytam, erre kaptam random kislányokat, meg szerelmi szál néven eladott nyáladzást.

2013. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
47%

Tudom osztani az előzőt , én is a SAO-ra szavaznék , epic csalódás volt .


Mellé még talán betenném az Arcana famiglia-t és a Hakuouki-t , az is hasonló szenvedés volt mint a sao.

2013. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
19%

A kertvárosi gettó

Bleach (Unalmas nem adja vissza a dragonball hangultatát.)

Trigun

Cowboy Bebop csak a főcím tetszik ha jól emlékszem

x-men penge adaptációk.

blue gender

Spirál

Fullmetal Alchemist - A Bölcsek Kövének nyomában (Soha nem venne rá senki, hogy végig nézzem karakterek nem tetszenek)

Kukucska kalandjai bár bele gondolva voltak jó részek.

2013. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Naruto shippuden nem tetszik nem vesz rá a lélek hogy tovább nézem 200 rész elég volt.
2013. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nem érdekes , kb 2 hete még istenítetted a Bleach-t meg a Naruto-t xD
2013. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Én a Bleachet biztos nem istenítettem a Naruto 200 része tetszett de eléggé szenvedős volt. a többi részére nem vesz rá lélek.
2013. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
20%

Naruto / Bleach: fos, mint a neverending shounen-fight hulladékok általában

Amnesia: agyhalott főszereplő, jelentéktelen karakterek, értelmetlen sztori, nulla pozitívum

Bartender: unalmas, mintha nagymama szunyókálását nézném

07-Ghost: unalmas, semmit sem haladó cselekmény, tele b*zigyanús debilekkel

Natsuyuki Rendezvous: értelmetlen és idegesítő hulladék, pocsék és ronda szereplőkkel

SKET Dance: uncsi és jellegtelen

2013. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

A SAO igen nekem nagyon nem jött be, se a történet se a megvalósítás, még a grafikában is volt pár oltári hiba.

Aztán a Madoka. Bárki bármit mondd, nekem nem tetszett. Értettem a lényegét, és igen volt megrázó rész, de nem igazán jött be. A grafika is rontott rajta kicsit szerintem. De így egyedi volt.

A Fairy Tail filmje egyszerűen katasztrofálisan sz*r volt :/ szenvedés volt megnézni.. a sorozat maga se sokkal jobb, egy két fokkal. (hozzáteszem a manga az egyik kedvencem)

Aquarion EVOL, a Sousei után egy világrombolást éreztem magamban... teljesen elrontotta az egyik kedvencemet. Szerintem kár volt neki ez. Csak "jobb" grafikával valami kegyetlen fos történet. A zenék voltak az egyetlen pozitívumok.

Naruto/Bleach tömegsz*r, csak azért nézik a legtöbben,. hogy legyen már vége. A Narutot nem követtem, csak az alapot néztem de ahogy néztem netes posztokat.. borzalmas... Bleach meg hát unalmas. túl hosszúra nyújtották. Itt is csak aszinkronig néztem, nem bírtam tovább, de ha jól tudom már Ichigo is félistenné vált...

Ookami Kakushi, grafika jó, történet egy adag sz*r szalmakazalban. Alig van bármi történés benne. Szenvedés volt végignézni, nem is emlékszem miért néztem végig, ha nem is tetszett...

Kyoshiro to Towa no Sora, ez is valami nagy sz*r.

Kyoukaisenjou no Horizon, túladagolt sci-fi-mecha-ecchi fos. A grafika nem rossz, és az egyetlen fiú karakter jó volt, de a többi...

Amnesia, igen ahogy írták előttem, ugyan az a véleményem.

És amiért ölni fognak, CodeGeass. Túl korán kezdtem el, 13 évesen, ajánlották, hogy kötelező, fiatal voltam, és már 3-4 éve áll. Nem fogom már megnézni soha.

Kuroshitsuji... nyálömlegés semmimás. Sebastian állandó mutogatása, Ciel lányruhába öltöztetése... nézzék a fangörlök, én inkább kihagyom.

2013. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%

"És amiért ölni fognak, CodeGeass. Túl korán kezdtem el, 13 évesen, ajánlották, hogy kötelező, fiatal voltam, és már 3-4 éve áll. Nem fogom már megnézni soha. "


Hatalmasat hibázol ha egyszer nem nézed meg . 18 elmúltál mindenképp nézd végig zseniális !

2013. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!