Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak nekem tűnik fel, hogy a...

Csak nekem tűnik fel, hogy a legtöbb shounen-ben ez van?

Figyelt kérdés

hogy a főszereplő állandóan azt mondogatja hogy "nem hagyom hogy bántsad a barátaimat" meg hogy "ha hozzájuk érsz azt nagyon megbánod" meg a főszereplő mellett mindig van egy kis harmatgyenge csaj, akit állandóan meg kell védeni, de a csaj meg magában mindig azon nyavalyog, hogy ő milyen gyenge, aztán a főszereplőt jól agyonverik egyszer vagy kétszer de utána meg ő győzi le őket, és a főszereplő haja valóságban elképzelhetetlen


most komolyan ez ugye nem csak nekem tűnt fel?



2013. júl. 19. 10:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
a harc jelentetek, meg végképp ugyan olyanok
2013. júl. 19. 10:21
 2/13 anonim ***** válasza:
Feltűnt, de most mit lehet ez ellen tenni? A romantikus sorozatokban is mindig a szerelem a fő téma, a drámákban mindig drámáznak, a vígjátékban poénkodnak... Ezért vannak a műfajok, amik az azonos vagy hasonló témájú műveket egybe gyűjtik. A shounen a gyerekeknek, kisfiúknak szóló, az ő érdeklődésüket felkeltő animék műfaja. Hozzáteszem hogy nem a magyar, hanem a japán fiúk a fő célközönség, tehát számukra próbálják érdekessé és egyben tanulságossá tenni ezt a témát.
2013. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mivel shounen, más fő témája nehezen lehetne
2013. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A japánoknak a legfontosabb dolog az összetartás. Nem véletlen, hogy az összes film/dorama/anime/manga/reklám/stb. erről szól. Ez nekik ilyen nemzeti dolog. Bár már néha elég idegesítő az "együtt bármire képesek vagyunk" szöveg, legalább úgy ahogy összetart. A többi meg általános dolog, nincs értelme erősnek lenni a főszereplőnek, ha nem védheti meg a gyengét.
2013. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem mindedjikbe... én láttam ilyeneket persze... de láttam teljesen mást is.. változó
2013. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
előzző tudsz példát, érdekelne :)
2013. júl. 20. 17:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a Bleach-re gondolsz,ugye? Vagy az Inuyashára? Esetleg a Naruto-ra? Valamelyik lesz, az tuti ezek közül. És tessék itt a példa arra amit leírtál.
2013. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
naruto, fairy tail, bleach,
2013. aug. 2. 21:15
 9/13 Sveacer ***** válasza:
Ez a shounene
2013. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sveacer ***** válasza:
És a japán had erő a 0 lett volna mert a szamurájoknak kb ez az alapjuk
2013. aug. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!