Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Létezik olyan Anime sorozat...

Létezik olyan Anime sorozat ami romantikus és jó véget ér?

Figyelt kérdés
Sajnos csak olyanokat láttam ahol meghal a főszereplő vagy a barátja vagy csak egyszerűen semmi nem történik a végén..:|

2013. aug. 26. 08:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kamisama Hajimemashita. :) nagyon cuki rókadémonnal, egy ember lánnyal, romantikával, és imádnivaló befejezéssel. ^^
2013. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 -Igazmondó- ***** válasza:
OreShura, Amagami SS, Sakurasou no Pet na Kanojo, Photo Kano, Toradora, Mayo Chiki
2013. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 R0x0R ***** válasza:
Én nagyon szeretem a Lovely Complex-et, vígjátéknak is isteni és a fő témája a szerelem.
2013. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:D Még csak egyet láttam azokból amit mondtatok szóval akkor megnézem a többit is! ^^
2013. aug. 26. 20:09
 5/18 anonim ***** válasza:

A Kamisama Hajimemashitának hol van jó vége?._. Mert alapból nem nagy cucc az egész, és úgy alig szólt bármiről is. A amngája sem valami túl jó:s tipikus shoujo...

Azok amiket írtak a többiek jók, hozzátenném a Bokura ga Ita-t. 25 részes, és elvileg van még egy élőszereplős befejezése is. Nekem nagyon tetszett.

Itazura na Kiss-nek is normális befejezése van, bár nekem nagyon érezhető volt az erőltetett poénok és történetszál, de lényegében élvezhető volt.

ef - a tale of memories./melodies. Romantikus dráma. Attól. hogy dráma a vége jó, és nem halnak meg benne a szereplők. (több szálon megy, és 1 haláleset van benne, de nagyon jó)

DN Angel? nem emlékszem a végére ^^" De arra emlékszem, hogy nem volt rossz.

2013. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Vampire Knight.
2013. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Vampire Knight-ot már láttam és tetszett(:D) az utolsó részt leszámítva. de köszönöm az előbbit mindegyiket megnézem amit mondotok !
2013. aug. 28. 12:54
 8/18 A kérdező kommentje:
Amnésia-áról halottatok valamit?? mert azt mondják hogy az is jó de előtte inkább megkérdezlek titeket is!
2013. aug. 28. 12:55
 9/18 anonim ***** válasza:
Amnesia-ról nem hallottam még, de ha szabad megkérdeznem, miért nem tetszett az utolsó rész?:D
2013. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

az Amnesia egy idopocseklas... a foszereplonek nincs szemelyisege, mert elvesztette az emlekeit, es allandoan meghal, es mikor ujraeled mindig mas pasia van. Hogy ez hogyan kezdodott el vagy mi lenyege van, es hogy a mano aki vele van az az orion vagy ki, hogyna kapcsolodik mindehez, szamomra nem derult ki, lehet azert mert halalra untam magam kozben. Ez az anime kis nyalcsorgatoknak van, mert kizarolag az openinge es a grafikaja jo, a karakterek es a tortenet pocsek.


Keres valami neked valott inkabb a fentebb felsoroltak kozul


en is ajanlanam az Itazura na kisst, mert az be van fejezve, az AnoHanat* (most fog kijonni a movie is)

Gosick*

Kaichou wa maid sama

Nodame cantabile (+dorama) *

Honey and clover(+dorama)*

Ouran High school host club (+ doramaja)*

Kimi ni todoke, es a hasonlo Sukitte ii na yo

Kokoro conect*

Hyouka*

Toradora*

Myself Yourself*

meg a Sword art onlinet es a Steins Gatet is ajanlanam *


a csillagosokat nagyon szerettem, a tobbit mar kevesbe, de azok sem voltak olyanok mint az amnesia, azt magasan felulmuljak


joszorakozast, remelem tudtam segiteni :D


jaj igen es az Animeaddicts oldalan utanna tudsz nezni mindennek reszletesen :)

2013. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!