Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki tud olyan romantikus...

Valaki tud olyan romantikus animéket amiben eljutnak a szexig is?

Figyelt kérdés
nem hentai-ra gondoltam. Fantasy is jöhet.:D

2013. szept. 1. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Yosuga no Sora
2013. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ayashi no Ceres (ez inkább fantasy, szerelmi szállal, és kicsit véres), Itazura na Kiss, Boku wa Imouto ni Koi wo Suru (ez testvérszerelemről szól, szóval warning)
2013. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Kiss x sis de ott sokára
2013. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
School Days -> a végén a megcsalt lány elviszi csónakázni a exe fejét.
2013. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ecchi:

b gata h kei bár nem vagyok benne biztos rég láttam talán eljutottak talán nem. :)

2013. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, valószínűleg a többséget meg fogom nézni. Kiss x sis-t már máshol is ajánlották, úgyhogy azzal kezdem.:D na mindegy köszi..:)
2013. szept. 2. 20:45
 7/9 Sz.Dóra2001 válasza:
74%
Én a Nanát ajánlom, meg Paradise Kiss-t. A Paradise Kiss-t nem láttam de már nagyon sokan ajánlották nekem.
2013. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sizriblau válasza:
Clannad .. Ez az anime a leg jobb szerintem. Lesz benne szex és gyerekükis lesz a 2. Évadban : Clannad after story
2015. jan. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiss x sis -ben mikor jutnak el? Én láttam a simát és az ONA-t is, de még sehol semmi... max mangában.


Kérdésre:


Mirai Nikki


Steins;Gate (itt nem mutatják, csak utalnak rá egyik OVA-ban vagy filmben, hogy megtörtént)

2015. jan. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!