Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Írtok nekem olyan animét, ami...

Írtok nekem olyan animét, ami kacsákról szól/vannak benne kacsák?

Figyelt kérdés
Akármilyen apró kacsás részlet megteszi. Nagyon szeretem a kacsákat. :3

2013. szept. 12. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Princess Tutu

Bobobo-bo Bo-bobo

2013. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hamarosan bele fogok nézni mindkettőbe. :D
2013. szept. 12. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Alfréd a kacsa.

Nem hagyományos anime, meg azt hiszem, csak félig japán gyártású...Állatmese, de kacsa a főszereplője, metaforikusan megjelenik benne a II. világháború is.

Én kicsi voltam amikor láttam, nagy koromban rácsodálkoztam, hogy jéé, ez is anime, amikor megtudtam. Már nagyon régi, 80-as évek előtti lehet jóval.

2013. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
háp-háp-háp :$ háááááááááááp
2013. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mucika1997 válasza:
XDD Kukucska :Pont egy kacsa a főszereplő, de nagyon régi...én kis koromba nagyon szerettem.
2013. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kukucska nem kacsa :)))
2013. szept. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként az is elég, amiben olyan mennyiségben vannak kacsák, mint pl. a Wolf's Rain-ben. (a 19. részben valahol 13-14 perc körül úsztak valami cuccok a patakban, azok szerintem kacsák voltak :D) Nem számít, ha a történetben a kacsáknak gyakorlatilag semmi szerepük.
2013. szept. 17. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!