Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animeaddicts.hu oldalon hogy...

Animeaddicts.hu oldalon hogy csinálhatok új felhasználót, ha?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy volt már egy felhasználóm. De elfelejtettem a felhasználó nevem és jelszavam is. (Jelszó emlékeztetőhöz felhasználónév + email-cím kell) Email-címemnél hiába keresem, nem találom a regisztrációs emailt (vagy hogy nevezzem). És ugyanezzel az email-címmel nem enged regisztrálni újra. Pedig nekem nincs másik emailem, és nem is akarok csak és kizárólag emiatt csinálni egy másikat. Szóval van valami megoldás?

2013. szept. 23. 20:58
 1/2 Betty-Detty ***** válasza:
Nincs. Vagy csinálsz új e-mail címet erre a célra vagy megkeresed az e-mailjeid között, mert ha nem törölted ki az e-maileket, akkor meg kell hogy legyen! :D
2013. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
MEGOLDOTTAM!!! Tesóm emailcímével csináltam egy felhasználót és abban a beállításoknál módosítottam az emailcímet a sajátomra, így már az én emailemet használhatom oda. Azért köszi a választ! :D
2013. szept. 24. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!