Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Gimis/főiskolás romantikus anime?

Gimis/főiskolás romantikus anime?

Figyelt kérdés
Olyan animét keresek, amiben középiskolások, vagy egyetemisták a szereplők és romantikus története van, ahogy egymásra találnak a szerelmesek, lehetne esetleg eltérő a fiú és lány karaktere, pl. gazdag lány-szegény fiú, vagy menő srác-szürke lány, vagy bármi, de ez csak plusz pont, nem feltétel. :)

2014. jan. 7. 15:45
1 2 3
 1/23 pimpy válasza:
Kaicho wa Maid-sama Desu, iskolai élettel foglalkozó ÉS fantasy: Vampire Knight, Black Bird, Bloody Kiss. Bocsi, de shojouban nem vagyok jártas, nézz szét animeaddicts-on ott kategória szerint válogathatsz :)
2014. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A Kaicho wa Maid-sama-t én is ajánlanám + Special A (ez hasonló az előzőhöz), Itazura na kiss, Toradora.
2014. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

A Kaichou wa Maid-samát feltétlenül nézd meg!!!! Youtube-on nagyon jó minőségű felirat van hozzá!: ) A Lovely Complexet szintén ne hagyd ki!

Esetleg Bokura Ga Ita. Bár ennek van egy furcsa hangulata, akkor nézd meg, ha bírni fogod, mert mikor nézed, nem felszabadulsz, mint annál a kettőnél, amit már említettem, hanem inkább rád is nyomás nehezedik.

Remélem tudtam segíteni: )

2014. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Saber ***** válasza:
100%

Peach girl - a főszereplők középiskolások, a fiú és a lány karaktere nem éppen eltérő, mindhárman elég népszerűek. Az egyetlen negatívum, ami nekem nem tetszett, hogy a lány elég könnyedén váltogat a két fiú között, de a végül is választ kettejük közül a végére.

Itazura na kiss - ebben az animében meg van az ellentét is, a lány kicsit butuska és bolondos, míg a fiú komoly és okos. Nekem személy szerint ez az egyik kedvenc animém.

Clannad - ezt az animét is nagyon ajánlom, romantikus kategóriában az egyik legjobb.

Kimi ni Todoke - egy népszerű srác és egy szürke lány története, ahogy te fogalmaztál.

Sukkite ii na yo - hasonló az előzőhöz

Hana yori dango - egy hétköznapi lány csak arra vágyik az iskolában, hogy láthatatlan legyen, de összetűzésbe kerül a suli menő fiú bandájával, akik attól a naptól kezdve azon mesterkednek, hogy elüldözzék, de ő szembe szál velük. Természetesen idővel az egyik srác beleszeret stb.


Remélem tudtam segíteni. :)

2014. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, a Kaochi wa Maid-sama egész jó volt! Picit idétlen, de romantikus, tetszett! :) Most fogom kipróbálni a Sukkite Ii Na Yot, a Hana Yori Dangot és a Tonari no Kaibutsu-kunt! :)


Várom a további válaszokat! :)

2014. jan. 12. 14:24
 6/23 A kérdező kommentje:
Most fejeztem be a Kimi Ni Todoke 25+12 részét, hát egyszerűen 10/10!! A vége lehetett volna kicsit jobb, de minden kétséget kizáróan 10/10 nálam, pedig nehezen mondok ilyesmit! Egyszerű, nagyon romantikus, hangulatos, megható, imádtam!
2014. jan. 16. 17:32
 7/23 A kérdező kommentje:

Eddigi romantikus animék, amiket néztem:


Kaichou wa Maid-sama: 10/7

Kimi Ni Todoke: 10/10

Tonari no Kaibutsu-kun: 10/5


Most fogom majd megnézni a Bokura Ga Ita, Hana Yori Dango, Special A, Suzuka és Sukitte Ii Na Yo címűeket.


Ezek alapján tud valaki még ajánlani? :)

2014. jan. 20. 17:27
 8/23 anonim ***** válasza:
Azt hiszem toradora, bár még nem láttam, Rosairo to Vampire
2014. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
toradora,school days,high school dxd (ezt csak részegen nézd)
2014. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
31%
KissXSis
2014. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!