Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok olyan shounen...

Okazaki kérdése:

Mondanátok olyan shounen fight animéket amik nem 20-30 részesek hanem normáis hoszzuságuak, emellet ha tudtok olyan animét amiben normális frizurák és rendesen megrajzolt szereplők vannak azok is jók ;)?

Figyelt kérdés

ezket láttam : fairy tail

bleach

FMA

FMA brotherhood

inuyasha

hitman reborn



#anime #hosszú #shouninfight
2014. febr. 26. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Mit takar a "normális hosszúságúak"?.


Második kérésre reagálva:


Jormungand, Highschool of the Daed, Death Note.

2014. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a highschool of dead-et és a deathnotet ot láttam :) elis felejtettem kiirni na de lényegében pontosan ilyen shouneket keresek vagy mint pl az attck on titans csak abba is az nem tetszik h rövidnek talalom a 25 részt
2014. febr. 26. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Tehát szappanopera hosszúságú animéket keresel?

One Piece

Naruto: Shippuden

Detective Conan

2014. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lehetne többet mert ezeket mind ismerem de a one piece szerintem tulságosan is elvan hülyéskedve tul gyerekes a narutot meg egyszerüen nem csipem a cocent már láttam az jó de shounen ;)
2014. febr. 26. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Saint Seiya, lehet belőle válogatni, hosszúság és modernség szerint (készült belőle pár anime). Rouroni Kenshin is talán, bár azt még nem láttam, csak hallomásból gondolom, hogy jó lehet.
2014. febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hunter x Hunter 2011-s változat. Persze a retekfejű gyerekre nem kell figyelni..
2014. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!