Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani olyan beteg...

Oliwer015 kérdése:

Tudnátok mondani olyan beteg animéket mint a Mirai Nikki vagy a Higurashi no Naku Koro ni vagy a Shikki?

Figyelt kérdés
legyen legalább olyan beteg mint a felsoroltak

2014. márc. 21. 06:43
 1/10 anonim ***** válasza:
elfen lied
2014. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kameko-san ***** válasza:
Umineko No Naku Koro Ni
2014. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Doo^^ ***** válasza:

Deadman Wonderland: vannak részek, ahol már a hányinger kerülgetett:D

Corpse Party: Nagyon beteg

Another: Kicsit gyengébb, de jó

Mnemosyne: 6 részes, néha undorító

2014. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszolok először, hanem kérdezek, de mi a francért lenne beteg a Mirai Nikki? Én végignéztem, Rediallal együtt, de minden volt, csak nem beteges. Az, hogy kívül esik a komfortzónádon egy dolog, de mindez csak azért van, mert az emberek túlzottan megvannak a maguk mainstream világukban: egy karakternek se lehetnek pszichológiai zavarodottságai, senki nem ölhet csak azért, mert az jól esik, nem ábrázolhatnak olyan dolgokat, mint Yuno a ketrecében, hányással, ürülékkel, mindennel, mert az már "beteges".

Aki végignézte és jobban átgondolta a sztorit, az tudja, hogy Yuno nem zavarodott (sőt, egészen céltudatos és jó döntéseket hoz), csak mivel kemény volt vele az élet, ő is kegyetlenebb az átlagnál.

Na a válasz: a School Days hasonló kisugárzású volt (számomra legalábbis), bár több volt benne a szerelmi pszichothriller.

2014. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Corpse party:D Elég beteges de én imádtam.:D
2014. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na látod, a Corpse Party: Tortured Souls már tényleg beteges volt
2014. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A corpse party tényleg nagyon beteg és én még egy kicsit féltem is tőleXD szóval ajánlanám
2014. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
C3 ez is beteg egy anime :DDD
2014. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Oké, ez OFF lesz, de... a Shiki mégis mitől lenne "beteg"? Könyörgöm, még csak meg sem próbál annak tűnni - a Mirai Nikki néha igen, de az is teljesen fogyasztható az átlagember számára. A fentiek közül egyedül a Higurashi-ra lehet ráfogni, hogy kell hozzá gyomor.

Felsorolnék pár véreset, ha nem tették volna meg előttem sokan. (Ami szerintem "beteg", az az FLCL, de nem a kaszabolós-pszichopata-sátánian kacagós értelemben, hanem a szürreális elemei miatt.)

2014. okt. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tokyo Ghoul!!!
2016. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!