Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Top 3 anime? Bővebben lent

Top 3 anime? Bővebben lent

Figyelt kérdés
állítsátok össze a top 3 animétek indoklással hogy miért az az elsőt kicsit hosszabban és utána írjátok le hogy melyik fajta animék a kedvenceitek. Kíváncsi vagyok:)

2014. márc. 27. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Code Geass, Mert zseniális, mint a fordulatos story mind a főszereplő, olyan vége van hogy állad a padlót verdesi, ráadásul jó 6 éve fejeződött be, azóta hallok ilyen-olyan teóriákat a végéről.


Juuni Kokuki, Azért mert a valaha készült legkidolgozottabb fantasy anime. Hatalmas személyiség fejlődések, nagyon kidolgozott világ, és valami hihetetlen jó hangulat.


Ano Hana, Azért mert egyik legjobb drámai anime, tény hogy sokan belekötnek mert van benne hiba, de szerintem a Clannad semmivel sem jobb nála, sőt még több sablon van abban. Szerintem ez a 11 rész bőven átérezhető volt, és tömören tálalta a storyt.

2014. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Talán Fairy Tail,mert imádom a világát és a karakterket .

2. Silver Spoon. Nagyon megfogott,hogy nem szokványos suli-story ,hanem különleges. És nagyon vicces is.

3. Mirai Nikki . Nagoyn jók a fordultaok és akciós,logikázós/ Attack on Titan ,mert jók a fordulatpok és nagyon jó :D

2014. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1.: attack on titan

Lenyűgöző a világa, a karakterei nem azt a sablont követik, hogy : félénk lány, idegesítő lány, idióta főszereplő, vagy gyenge főszereplő (habár a főszereplő karaktere semmi különös...). Tetszik benne, hogy annak ellenére, hogy Japán ember írta, vissza tudta adni az európai hangulatot. A harcjeleneteken én rengeteget izgulok, a story mindig hoz meglepetéseket, habár a manga grafikája nem a legjobb, de az anime gyönyörű. A feszültséget ami körülveszi a világát, azt is vissza kapjuk.


2.: Kuroshitsuji

A grafikája gyönyörű, tetszenek a szereplők, a világa, a viktoriánus kor meg szintén, nagyon imádom :). Habár a filmet szépen elcsezsték (pl miért nincs egyetlen európai kinézetű ember se angliában????? japánok foglalták el vagy mi? xd + a főszereplő lány -.-) viszont az anime nagyon király :)


3.: Death note

Igazán tehettem volna elsőnek is, mert egyértelműen veri az előző kettőt, mégis nekem ridegnek tűnik egy picit

2014. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Sword art Online, tetszik a kidolgozottsága és maga a történet is hihetetlenül megfogott, bár a történet második fele már nem sikerült olyan jól :S


Itazura na Kiss, igazándiból itt is a történet ami nagyon tetszik, hiszen hétköznapi emberekről szól semmi szupererő vagy ilyesmi, és romantikus ami nálam fontos.


Nana a harmadik, ami miatt először még tetszett hogy szinkronos ( bár azóta már jobban megszerettem a feliratos animéket) később pedig ahogy haladtam a részekkel egyenesen beleszerettem, mivel a szerelmi szálak kuszasága hihetetlenül megfogott... a néző csak kapkodja a pillantásait ide-oda a jelenetek sűrűségében. Nagyon jó anime ajánlani tudom mindenkinek, csak az egyetlen bökkenő az animével kapcsolatban, hogy nincs befejezve és valószínűleg nem is lesz.

2014. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jönnek a 10éves szintre készített saoval mint legjobb anime. No comment!
2014. márc. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kedves #5 hozzászóló!

Mi a bajod a SAO-val?

Mert bármelyik animés kérdésre megyek te ott vagy!-.-

Ha nem tetszik nem kell foglalkozni vele. Megnézted az 1. részt, jó nem tetszett. (Én is így vagyok a Soul Eaterrel.../bocsi a rajongóktól:c/) És ENNYI. Nem kell "szétoltani" az animét.

Köszönöm.

2014. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

drága 5#:

mindenkinek más tetszik, dolgozd fel, és lépj tovább, neked lesz így a legjobb :)

2014. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Csak annyi a különbség hogy én végig néztem és úgy mondom hogy egy pocsék anime. Mainstream átlag alatti mindenben bukott. Ezt még te sem nagyon tudod olyan érvel meg cáfolni ami igaz is. De igazából nem érdekel, csak szánalmasnak tartom hogy az ilyen minősíthetetlen animék kapják a lehetőséget, és elveszik azt zseniális mangák elől.
2014. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*más zseniális mangák elől.
2014. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 szofie16 válasza:

szerintem a top:

kaichou wa maid sama!

vampire knight

kilari

bokura ga ita

lovely complex

nana

talán ezek.de bizti vannak még

2014. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!