Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az animeaddicts.hu-n, hogy...

Az animeaddicts.hu-n, hogy lehet animéket mangákat nézni, olvasni?

Figyelt kérdés
Sehogy nem tudok eligazodni rajta. Beregisztráltam magam, de nem értem. Elég hülye vagyok az ilyen infornatikai, netes dolgokban, ezért kérek segitséget. Remélem valaki eltudja magyarázni.

2014. márc. 29. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

anime:

felül a fülecskék között látsz egy online feliratot--> odahúzod a kurzort-->online kategóriák-->kiválasztod a neked tetsző betűt-->kiválasztod a neked tetsző animét--> nevére kattintasz--> alul látsz részeket, rákattintasz az egyik részre és már nézheted...


manga:

felül a fülecskék között látsz egy online feliratot--> odahúzod a kurzort-->online kategóriák-->kiválasztod a neked tetsző betűt-->kiválasztod a neked tetsző mangát-->a fejezetre kattintva olvashatod is

2014. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM
2014. márc. 29. 21:46
 3/3 anonim válasza:
Csináltam róla videót is itt megnézheted: https://www.youtube.com/watch?v=1j-fxqzZMn8
2015. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!