Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Durarara! Magyar feliratok...

A Durarara! Magyar feliratok fent vannak valahol?

Figyelt kérdés
Szeretném jó minőségben megnézni, nem 240p-es indavideoban, ahol nem látszik semmi, de sima magyar feliratot nem találok sehol, tudnátok segíteni hol van fent a felirat?

2014. szept. 7. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nerik nagyon jó minőségben készítette el a Durarara!!-t indavideón, én pont tegnap néztem meg. Csak az utolsó 4 részt nem csinálta még meg, de azt már szerintem ki lehet bírn béna minőségben is. (Legalábbis számomra úgy már emészthető volt.)

[link]



Ha esetleg te is ezt a változatod ismerted, akkor sajnálom, mást nem tudok mondani. Animeaddicton úgy láttam, hogy nincs fent a felirat.

2014. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Additson fent van.


Fórum -> tekerj lejjebb, Animék téma -> Feliratok archívum


Innen már csak kövesd azt ahova kidob az oldalt és meglesz. A böngésződ keresőjével ki tudod keresni az anime címét és utána le tudod tölteni a feliratot.

2014. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi megvan, igaz már megnéztem, de lementem ha majd újra akarom nézni.

Naruto-seninen már kerestem , de az oldal megszűnt, örülök, hogy valaki lementette még a megszűnés előttről.

2014. szept. 8. 02:34
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!