Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lehet hogy a kolosszális...

KimiKomi kérdése:

Lehet hogy a kolosszális titán és a páncélos titán Eren és Annie apja?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem hogy Annie megtudja szilárdítani a testét pont mint a páncélos titán,lehet hogy örökölte.Erent miért nem ölte meg a kolosszális titán?Lehet azért mert ő a fia?Annie lehet tud az egészről ezért nem akarja megölni Erent csak elfogni.

2014. okt. 16. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem... olvasni kéne a mangát ;)

Valószeg azért nem ölték meg Erent, mert élve értékesebb, illetve, mert nem a titánok a főgonoszok ebben a történetben, hanem akik létrehozták őket.

2014. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Spoiler nélkül válaszolni erre a kérdésre az e heti manga után? Ügyes :)
2014. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi,am...nem olvasom a mangát inkább az animét nézem csak még nem jött ki a 2.évad
2014. okt. 16. 13:38
 4/11 anonim ***** válasza:

2. ezt hogy érted? Semmi olyat nem írtam ami az hetiben derült volna ki.


Ez csupán spekuláció... ugye titánok pár száz éve jelentek meg, a falat is titánok építették/abból vannak. Kinek érte meg a titánok megjelenése? Stb...


Szerintem olyasmi lesz ebből kihozva, hogy régen sokat háborúztak az emberek, erre az okosok" (főgonoszok) kreáltak egy közös ellenséget a titánokat és bevonultak a fal mögé.


Az Armored Titan meg Kolossal, stb... pedig erre rájöttek és ezért akarják megdönteni a hatalmukat.

2014. okt. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, amit megtudtunk Eren apjáról a mostani mangában. Ha nem előzől meg, én leírtam volna :D
2014. okt. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
- Még nem sokat tudtunk meg :) ... csak sejteni lehet 1-2 dolgot, de szerintem az igazságot nem a következő mangában tudjuk meg... szóval még várhatunk hónapokat.
2014. okt. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ma neki kezdtem az angolra lefordított mangának és olyan titánok voltak benne hogy még inkább nem értem xD

Mert a mangának és az animének a befejezése kicsit másra sikerült ezért nem tudom hogy animébe hogy fogják folytatni.

2014. okt. 17. 09:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Kb. a 34. manga fejezetnél ért véget az anime.

SPOILER a páncélos az Reiner, a kolosszális pedig Bertholdt.

Erennek pedig úgy lett titán ereje,hogy megette az apjának, akinek titán ereje volt, az apja pedig egy titánt evett meg.

2014. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*apját
2014. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen,köszi most már tudom.Jelenleg is várom a következő fejezetet.
2014. okt. 26. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!