Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismertek olyan romantikus...

Ismertek olyan romantikus animét, ahol a főhős fiú?

Figyelt kérdés
és normál fiú-lány kapcsolatra gondolok :)

2014. dec. 15. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
True tears
2014. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hárem zavar?

Pl: Nisekoi, Baka to Test, Shuffle! stb.

2014. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(ebben egy lány és egy fiú a főszereplő) de én eddig 53 animét láttam már és ez a kedvencem: Sword Art Online (Sao)
2014. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kimi to Boku (5 srác a főszereplő, nincs túlhajszolva a romantikával, de azért nem is áll tőle távol)

Black Bullet (szintén nem a romantikus hangulatáról híres, de megér egy próbát)

Bakuman (főszereplőnk két mangaka, Saiko karakterének pedig a lételeme a romantika)

Byousoku 5 Centimeter (egyik kedvencem a műfajban)

Hyouka (igazán kellemes, csak ajánlani tudom)

Isshuukan Friends. (az előzőhöz hasonlóan csak ajánlani tudom)

Sankarea (a középpontban inkább a zombik, mint a romantika van, de az utóbbiból sincs híján -szerintem-)

Gin no Saji (egy fiú középsulis életét mutatja be egy agrár iskolában, amibe természetesen beletartozik a szerelem is)

Ezek közül, amiket felsoroltam, egyiknek sem a fő műfaja a romantika, szóval lehet, hogy nem egészen ilyeneket keresel, de azért remélem, ezek is megfelelnek. :)

2014. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 csiganna válasza:
School Days
2014. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 KaMamber. ***** válasza:

Ore monogatari(nincs benne semmien természetfeletti)

Nagi no asukara(nem vagyok benne 100%-ban bisztos ,hogy itt fiú a főszereplő és egyébként fantasi)

Shigatsu wa kimi no uso (ez a zenével van összefüggésben+szomorú)

Kyoukai no kanata(ebben van harc,vér,múltbéli problémák ,és még a szerelem is nagy szerepet kap,de csak ajánlani tudom)

REMÉLEM segíthettem!!!

2016. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KaMamber. ***** válasza:
öszintén fogalmam sincs ,hogy ezt hogy csináltam,de én nem erre a kérdésre akartam küldeni választ XD szoval bocsi a kellemetlenségért
2016. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KaMamber. ***** válasza:

Jólvan most én itt kavarok ,bocsi ,de azok közül amit leirtam van olyan ami eggyezik az elvárásaiddal

Ore monogatari (ez egy bocsánat kérő anime csomag)

2016. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!