Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleach rajongók! Ichigo mikor...

StephBlack kérdése:

Bleach rajongók! Ichigo mikor fogja megtudni, hogy az apja halálisten és, hogy teljes halálisten, nem csak helyettes? És Karin fogja Ichigot élesben, veszélyesen harcolni látni? 116 részek felül kérdezem.

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már pontosan, de sztem csak az Aizen elleni harcnál fogja Ichig megtudni,h az apja shinigami. Karin pedig sztem majd a Ginjo elleni harcban látja, de nem biztos.
2015. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát Ichigo a 296.részben tudja meg, hogy az apja halálisten, de hogy Karin mikor látja élesben harcolni azt nem tudom.
2015. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem teljes halálisten, de nem akarok spoilerezni.


De már megtettem, höhö.

2015. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Spoiler, de Ichigo sosem volt teljes shinigami. Az apja shinigami, az anyja ember. De csak a mangában tudja meg,h az anyja quincy volt.
2015. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az anyja quincy?? O.O

Köszönöm a válaszokat :)

2015. márc. 8. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!