Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto shippuden-ben befejezte...

B1nc1 kérdése:

Naruto shippuden-ben befejeztek mar a fillereke?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hany resz jott ki azota? Ha nem akkor nagyabol mikor fog elkezdodni?

2015. ápr. 7. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudni, hogy meddig tart. Lehet, hogy csak a vizsga 2. fordulóját viszi végig, vagy még a harmadik is benne lehet. De én azt is valószínűnek tartom, hogy arra megy ki az egész, hogy kiderüljön mi lesz azzal az esőrejtekivel akiből később az egyik Pain lesz.
2015. ápr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat nekem mondhatod xD Amiota filler van nem nezem... Arra varok, hogy viszakeruljon a fo tortenet szalhoz, hogy aztan ujra elkezdhessem nezne.
2015. ápr. 7. 14:06
 3/5 TallandThin Boy ***** válasza:
Hát én meg örülök, hogy jön még új tartalom. Meg később is lesz vége az animének, addig is nézhetjük.
2015. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem jók ezek a részek. Főleg Fuu (szerintem a végén fogja őt elkapni az Akatsuki és el fogják zárni a szoborba) és szerintem a harmadik forduló is benne lesz és még egy ideig nem tér vissza a fő szálhoz.
2015. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jók a filler részek most.Nagy meglepetések lesznek,mert gondolom most mutatnak mindent be.A Peines lányra kíváncsi vagyok meg Fuura is,de legjobban Nejire.Gondolom a végén ő valami módon jounin lesz és nem chuunin.
2015. ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!