Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok lehetetlen szerelemrő...

Tudnátok lehetetlen szerelemről szóló animéket mondani?

Figyelt kérdés
Olyan amibe a végén nem jönnek össze a karakterek vagy ha igen akkor csak nagyon nehezen. És a lány szemszögéből van a történet. És valami olyasmi amin lehet sírni..de rendesen. :)

2015. máj. 9. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Phu... nehezet kérdeztél.

Talán a Shigatsu wa Kimi no Uso. Ez srác szemszögéből van, de nem jöhetnek össze, mert... nos... izé, nem akarok spoilerezni, de a lényeg, hogy nem tudnak. :D Lehet rajta sírni amúgy. Bár én mindenen bőgök, szóval nem tudom, hogy téged meghat-e.


Hm... ilyennel talán csak ezzel az egy szemmel találkoztam...

2015. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2015. máj. 10. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagi no Asukara: Na, itt úgy kavargatják a szerelmi szálakat, hogy arra szó nincs. Nem konkrétan valakinek a szemszögéből van, ha jól emlékszem, de már régen láttam.

Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai: Röviden AnoHana. Menma gyerekkorában életét vesztette ez pedig a barátaiban mély sebeket hagyott, de a lány szellemként visszatér hozzájuk. Sok minden ki fog derülni a kapcsolataikról.

Zetsuen no Tempest: Itt egy beteljesületlen szerelem körül forog az egész a maga különös módján, bár lehet, hogy az első néhány rész alapján még nem fog átjönni, de szerintem érdemes vele egy próbát tenni. Mondjuk itt azért az akció-fantasy vonal is dominál.

2015. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

AnoHana

Clannad

Tasogare Otome x Amnesia

2015. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Az AnoHanát láttam már..nagyon jó anime!:)
2015. máj. 10. 21:06
 6/7 egyember1234 válasza:
Talán a Kimi ni Todoke, csak az nem sírós :(
2015. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
yarclubichin bitch club. Van benne szerelem a 2.részben. Nekem nagyon tetszett,csak ajánlani tudom.
2021. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!