Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc animétek? És miért? :D

Figyelt kérdés
Nekem több is van, sok idő lenne felsorolni.. XD Kíváncsi vagyok, mások milyen animéket szeretnek! :D Hátha nekem is megtetszenek!

2015. máj. 15. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jelenleg 9 kedvenc animém van, és bár sorbaállítgatom őket, a sorrend a hangulatomtól függően változik. :D Jelenlegi sorrend:

1. Fullmetal Alchemist Brotherhood (szigorúan japán szinkronnal, magyar felirattal)

2. Hyouka

3. Sakurasou no Pet na Kanojo

4. Noragami

5. Akatsuki no Yona

6. Fairy Tail

7. Gosick

8. Kaichou wa Maid-sama!

9. Avatar: Aang legendája


14/L

2015. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Előző válaszoló: Ne haragudj,de muszáj belekötnöm! :'D

Én is nagy Avatar(Aang,Korra) fan vagyok, de könyörgöm: NEM anime! Messze áll tőle!

Kérdező: bocsi,nem nézek animét,de mint film, tudom ajánlani a Chihiro szellemországbant és a Vadon hercegnőjét.

2015. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Nekem a Fairy tail. :3 Mert egyszer menevettet egyszer pedig megsirat :D :)
2015. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#2

Én is így tudtam egy ideig, de anime, legalábbis félig. Egy ilyen japán-amerikai hibrid :D Még animeaddictson is fenn van, oda meg csak ázsiai médiát raknak fel (anime, képregény [manga, manhua, manhwa], dorama)

2015. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#2 Pedig mindenhol anime besorolást kapott XDD

Szeretem az avatárt, és az általad ajánlottakat is, már láttam őket! ^^ De azért köszi! :D

2015. máj. 15. 21:32
 6/15 anonim ***** válasza:

Gintama: garantált röhögés, de az érzelmes részek jobban tudnak ütni mint egy villamos (egybefüggő történet nemigen van)

One Piece: Látványos harcok, lehengerlő történet, hatalmas poénok, ráadásul eléri hogy az ember megsirasson egy hajót... (sokan szidják a grafika miatt - még mindig nem tudom mi a probléma vele - meg mert pár szereplőt idegesítőnek tartanak)

2015. máj. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát én nagy anime fanatikusoktól hallottam hogy ami nem teljesen japán az nem nevezhető animének, az Avatar pedig amerikai, de elhiszem nektek azt is ha azt mondjátok, hogy az ;)
2015. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Énis úgy hallotam az Avatár anime de szerintem se illik be közéjük.

A kedvenc animéim jelenleg a:

Rosairo To Vampier Bár kicsit rövid (nekem a vége is tetszik, bár nem a leg jobb)


Dragon Ball sima Z GT mindegy mind jó


Highschool DXD ebőlis az összes évad.


Bleach


Ez a topp 3.


De szeretem a Akame ga Kill, Omamori Himari, Ao no Exortix stb.


De még sok sok jó animét látam de ezek a legjobbak.

2015. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Topp 4 de mindeggy.
2015. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#1: Hyouka?O.O Őszintén kíváncsi vagyok a véleményedre, hogy neked mi tetszett meg benne? Ez az egyetlen anime amit fölfüggesztettem a 6. résznél. Elég unalmasnak találtam. Utána talán beindulnak a dolgok? Kíváncsi vagyok, miért kapott második helyet :D. Én is szeretek ilyesmiket olvasni mint a kérdező és te nem írtál indoklást.

Gintama: Érdemes belekezdeni akkor egy ilyen hosszú animébe? (nekem hosszú xd)Hallottam róla hideget-meleget. Mik ezek a 'hideg' részek?

Bocsi, hogy itt kérdezősködök én is xDD Inkább itt, hogy ne kelljen újra kiírni a kérdést és várni a válaszokat. Remélem nem esztek meg. Én is írok párat :D


- Diabolik Lovers: (ne öljetek meg pls xddd) NEM az animét ajánlom~ Én a játék fordítását szoktam olvasni tumblr-ön, a 3. anime amit életemben láttam (ha nem számoljuk bele a Naruto-t meg ilyen alap dolgokat amit a tv-ben is adtak). Nagyon megfogott a történet és a kis nyomi vámpírkák :D

Ez az első és azt hiszem az is marad, de a többi abc rendbe lesz az AA listám miatt xD


- Another: első horrorom, abszolút kedvenc.

- Ao Haru Ride: sírtam. életemben. először. animén. Hogy miért...? Nem tudom xDD Kicsit szenvedősre sikeredett, de egyben végignézve kifejezetten élvezhető és néha úgy magamra ismerek..

- Ao no Exorcist: Nagyon nagy kedvenc. A legkedvesebb a mágikus témában. Az alap történet nekem nagyon bejött, néhol kicsit ijesztő és elgondolkodtató, Rin egy szerethető karakter, nem nyálas romatnikus (ami gyakran társul az akció mellé).

- Danganronpa Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei The Animation: Izgalmas. Ennek is először a játék verzióját ismertem meg és imádtam tippelni ki lesz a gyilkos és miért.

- Free!: Három szó. PASIK KEVÉS RUHÁBAN. xDDDD Makoto és Rin örök kedvenc, de szeretem az olyan animéket amiben ilyen fiú haverság van, mert én lányként nem igazán tapasztalok ilyet belső szemmel nézve xd

- Haikyuu!!: Amikor megnéztem a Kuroko no Basket első évadát úgy éreztem itt ért véget az a dolog, hogy sport animéket nézek. Aztán megláttam Kenma-t és Hinata-t tumblr-ön az első találkozásukkor, és megtetszett. Az egyik kedvencem lett, imádom őket egytől egyig. Nagyon vicces és lesz folytatása, van manga, röpis fiúkat mindenkinek :DD Második helyemre simán mehet.

- Hataraku Maou-sama!: Vicces. De kellőképpen van benne akció és Lucifer *-*.

- Inu x Boku SS: Black Butler után muszáj volt valami 'butler feeling'-et néznem xD. Elment. És vicces is volt néha, bár a főszereplő személyisége néhol kiakasztott.

- Kami-sama Hajimemashita 1-2: Az 1. évad abszolút viszi a pálmát, és hát róka fan lettem owo. Nanami, pedig azon kevés női főszereplők közé tartozik akiket kedvelek.

- Kamigami no Asobi: hárem, de egyszeri megnézésre kifejezetten jó volt.

- Karneval: gyáá *o*. Hát bánom, hogy úgy lett abbahagyva a vége, kis titokzatos, aranyos és Gareki hangját egyből föl lehet ismerni xd. De akkor is Nai (megtarthatoom?) a kedvenc.

- Kill la Kill: nevettem rajta, főleg a nadrág lehúzós, és az orrvérzős részeknél xdd vannak benne váratlan fordulatok, de lehet nem nézném meg újra, mert a végén nagyon kiakadtam :"D. Tetszett, de sokak nem szeretik.

- Kuroshitsuji: minden mennyiségben. Azt hittem a régi időkben játszódó animék nem lesznek a kedvenceim, de ez... Lehet a második helyre tenném ha választanom kéne. Holtversenyben. Imádom, annyi benne a vicces és szerethető karakter. De egybe kell megnézni, mert bele lehet kavarodni.

- Love Stage!!: Kedvenc yaoi animém. Aranyos :3

- Lovely Complex: mondhatni legelső anime amit láttam. Szerettem, de azóta nem néztem vissza. Risa átérzem helyzeted a magasságod miatt D: Szerencsére a fiúkám azóta magasabb lett xd

- Noragami: Yato fanatikus lévén nem állok neki ömlengeni, de bírtam Hiyorit is (jól írtam?xd). A kis pukk-mukk Yukine is aranyos a hármasuk meg elbűvölt. Ha látni akarod Yukine-t az Ao no Eorcist-ből, akkor itt megtalálod xDD. Kedvenc istenes animém c: Sokat nevettem rajta.

- Ookami Shoujo to Kuro Ouji: bejött ez a bunkó fazon xD

- Shingeki no Kyojin: hmm folyik a vér, kinyírták Petrát a riválisomat Heichou bácsi iránt, szóval minden happy xDD. Deöö sok minden miatt nem tetszik. Eren elég gyenge főszereplő, de azért menő, Mikasa kiakaszt, de azért nála nincs több lány(?xd badass) aki ilyen karakterű lenne, Armin pedig az őrületbe kerget.

- Suki-tte Ii na yo: olyan sokáig kerestem ehhez hasonló animét, ebben nem csalódtam.

- Sword Art Online: első évad első fele elment... nem is tudom miért írom ide xdd (még egy ok a letámadásomra?..xDD)

- To Aru Majutsu no Index: azt hittem nem fog tetszeni, de aztán úgy beleszerettem, hogy csak na. Érdekes, nem nagyon vannak apácák főszerepben ilyen animékben és Touma sem egy átlagos srác, a jóképű tökéletes bishik ellentéte. Pont ezért lehet szeretni.

- Tonari no Kaibutsu-kun: Haru szépséges arca miatt megnéztem, elég jó volt. A csajtól ne várj sokat.

-Uta no☆Prince-sama Maji Love 1.-2.-3.(?): pont a 'jellegtelensége' jött be, szeretem a háremeket és az éneklés is bejön az első két évad ending-opening párosai nálam nagy kedvencek.


Ha nagy leszek, író leszek xDD (Nem ám). Bocsi a hosszú véleményért xD. 16/L.

2015. máj. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!