Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Highschool DxD-nek a BorN...

A Highschool DxD-nek a BorN az utolsó része?

Figyelt kérdés

Most néztem végig és nem volt kiírva hogy folytatják vagy Viszlát később!

De ha jobban belegondolok ami a trailerbe volt, csata az kimaradt, bár a történet szerintem folytatásért kiált.



2015. jún. 21. 07:15
 1/4 Firedoom ***** válasza:
Nem szoktak minden évad végére, hogy "Folytatjuk". És valoszinuleg nem állnak meg itt.
2015. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xtas99 válasza:
Nem hiszem , szinte biztos hogy folytatják. Énis nagyon várom de hát még csak 20.-ám jött ki a 12. rész mégis mit vártál ? :D Azért senki sem gyors ennyire :)
2015. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én se hinném h abbahagyák.

Am a Born nem rész hanem évad.

2015. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Arató Jenci válasza:
Amúgy ja lesz folytatás mert még nem küzdöttek meg Vali és Issei és még a hatalmas vöröst sem győzték le meg hát én szerintem lesz még 2-3 évad + szerintem lesz házaság de ezt nem tudom teljesen mert ugye a végén azt mondta Issei Riasnak hogy mindig mindöröké,és szerintem tuti lesz folytatás
2015. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!